Anne çocuk kitapları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Anne çocuk kitapları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 424 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne çocuk kitapları
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kupseker

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Bebek hakkında kitap aldınız mı yada gerek var mı hangi kitapları kullandiniz . Faydalandığıniz bir kitabı önerir misiniz?

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bebek hakkında kitap aldınız mı yada gerek var mı hangi kitapları kullandiniz . Faydalandığıniz bir kitabı önerir misiniz?
Bende burda bekleyeyim cevaplar için daha önce doğan cüceloglunun kişisel gelişim kitaplarını okumuştum tavsiye ederim ama annelik ve çocuk Bakımı ile ilgili önerisi olan varsa beklerim 😎

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Bebek hakkında kitap aldınız mı yada gerek var mı hangi kitapları kullandiniz . Faydalandığıniz bir kitabı

Ben hamileliğimde zor dönemlerden geçtim covid geçirdim kuzenimi ve dayımı 1 hafta arayla kaybettim kafam dağılsın diye kitap okumamı Dr önermişti doktorumun tavsiyesi üzerine fasulyenin günlüğü diye Bi kitap almıştım tecrübeli anne tarafından hamilelik haftalarını falan eğlenceli Bi Bi şekilde aktarıyor ve bütün stresini alıyor bana iyi gelmişti ayrıca prof Dr Selçuk somerde eşlik ediyor soruları yanıtlıyor ben trendyoldan almıştım ve faydalandım tavsiye edebilirim

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamileliğimde zor dönemlerden geçtim covid geçirdim kuzenimi ve dayımı 1 hafta arayla kaybettim kafam dağılsın diye kitap okumamı Dr önermişti doktorumun tavsiyesi üzerine fasulyenin günlüğü diye Bi kitap almıştım tecrübeli anne tarafından hamilelik haftalarını falan eğlenceli Bi Bi şekilde aktarıyor ve bütün stresini alıyor bana iyi gelmişti ayrıca prof Dr Selçuk somerde eşlik ediyor soruları yanıtlıyor ben trendyoldan almıştım ve faydalandım tavsiye edebilirim
Linkini atar mısın canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar