Anne karnında bitmeyen hıçkırık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nurcan28 tarafından oluşturulan Anne karnında bitmeyen hıçkırık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,866 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne karnında bitmeyen hıçkırık
Konbuyu başlatan Nurcan28
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕Güldane Çelikel 💕

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
34+4 haftalık hamileyim bebeğim günde 3..4 kez hıçkırık nöbeti geçiriyor resmen 5 aydan beridir bunu hissediyorum 3. Gebeliğim ilkkez bu bebeğimde bunu yaşadım. Sizlerin de oluyomu merak ettim. Yavrucuğuma hiçbir mudehalede yapamamak şuan çok kötü.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
34+4 haftalık hamileyim bebeğim günde 3..4 kez hıçkırık nöbeti geçiriyor resmen 5 aydan beridir bunu hissediyorum 3. Gebeliğim ilkkez bu bebeğimde bunu yaşadım. Sizlerin de oluyomu merak ettim. Yavrucuğuma hiçbir mudehalede yapamamak şuan çok kötü.
Ben hareket ediyo diye nitelendiriyorum nasıl bi his acaba merak ettim

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ikinci gebeliğim bende hissetmedim hiç öyle bişey nasıl bi his bizi de aydınlatsan en azından yaşarsak bilelim ❤️

B

Bbb

Guest
Hıçkırık tuttuğunu nasıl anlıyorsun anlamadım canım ikinci hamileliğim hiç öyle birşey hissetmedim

Benim kurtlu da sürekli hıçkırıyor. Böyle düzenli ritmik şekilde pıt pıt pıt o sıçrayışını hissediyorum. Hemşireye söyledim hıçkırıyor diye yol canım ne hıçkırması harekettir o dedi. Hemşire hanım bebeğim hareket edince karnımı deliyor resmen ikisini ayırt edebiliyorum ritmik bir şekilde hareket mi olur bildiğiniz hıçkırık tuttu diyorum inanmıyor 😄

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Ben hareket ediyo diye nitelendiriyorum nasıl bi his acaba merak ettim
Hareket belirli süre olabiliyo ama bu resmen belli hıçkırık oluşu biz nasıl hickiriyorsak aynı o şekil karnimda her hickirinda sekme oluyo bebek hareket etmiyo yalnızca hıçkırık la sekiyo karnım. Güzel bir his ama onun için zor oluyodur diye üzülüyorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum ikinci gebeliğim bende hissetmedim hiç öyle bişey nasıl bi his bizi de aydınlatsan en azından yaşarsak bilelim ❤️
Surekli her hiçkirişinda karnım sekiyo ufak ufak bende çok şaşkınım netten de araştırdım olabilen birseymiş. Eltimle aramızda iki ay vardı o da hiç bilmiyo yaşamadı böyle bir durum. Dediğim gibi bende 3. Hamileliğimde yaşıyorum ilk kez.

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Hıçkırması kötü birşey değil ki amniyotik sıvıyı yutuyor nefes alma egzersizi onlar yani doğduğunda alacağı ilk nefes için hazırlık yapıyor kuzucuğun

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Hareket belirli süre olabiliyo ama bu resmen belli hıçkırık oluşu biz nasıl hickiriyorsak aynı o şekil karnimda her hickirinda sekme oluyo bebek hareket etmiyo yalnızca hıçkırık la sekiyo karnım. Güzel bir his ama onun için zor oluyodur diye üzülüyorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Surekli her hiçkirişinda karnım sekiyo ufak ufak bende çok şaşkınım netten de araştırdım olabilen birseymiş. Eltimle aramızda iki ay vardı o da hiç bilmiyo yaşamadı böyle bir durum. Dediğim gibi bende 3. Hamileliğimde yaşıyorum ilk kez.
Valla sekio bazen ama hıçkırık mı bilemedim ki kuzum

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Hıçkırması kötü birşey değil ki amniyotik sıvıyı yutuyor nefes alma egzersizi onlar yani doğduğunda alacağı ilk nefes için hazırlık yapıyor kuzucuğun
Ne bileyim ya endişe etmiyo değilim, az bir zamanımız kaldı 38 haftada doğacak sezaryan la bakalım doğunca da sık sık olucakmi 🤗 5 aylıktan itibaren oluşu da enteresan geldi bana. Şuan başladı yine hıçkırmaya 😂

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ne bileyim ya endişe etmiyo değilim, az bir zamanımız kaldı 38 haftada doğacak sezaryan la bakalım doğunca da sık sık olucakmi 🤗 5 aylıktan itibaren oluşu da enteresan geldi bana. Şuan başladı yine hıçkırmaya 😂
Garip bir durum değil canım endişe etmene gerek yok bunlar gebeliğin doğasında olan şeyler. Ayrıca olabileceği en gğvenli ve en steril yerde şuan endişe edip de bebeğine bu endişeyi geçirme strese girmesin kuzucuk

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar