Anne karnında gelişmeyen bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EymenEbrar tarafından oluşturulan Anne karnında gelişmeyen bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 836 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne karnında gelişmeyen bebek
Konbuyu başlatan EymenEbrar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

EymenEbrar

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar benim 3.gebeliğim diyer gebeliklerim de bebeklerim güzel gelişmedi bunda nasıl kilo aldira bilirim bebegime bilginize ihtiyacım var

EymenEbrar

Kayıtlı Üye
rank
İkinci hamileliğimde kızım 2 ay geri kalmıştı buda benim 3. hamileliğim 8 haftalık hamileyim bundada aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum ne yapmaliyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftalıksın ve doktor ne dedi
8 haftaligim daha doktora gidemedim sıra bulamiyorum

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
İkinci hamileliğimde kızım 2 ay geri kalmıştı buda benim 3. hamileliğim 8 haftalık hamileyim bundada aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum ne yapmaliyim

Daima bak cnm randevu lara mecbur

H

HaticeYmen

Guest
Akşam yatarken yarım muz yarım bardak süt içip direk yatın hiç beklemeden tamamen bebeğe gececectir direk yattiginiz zaman

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Daima bak cnm randevu lara mecbur
Gece 12 den sonra bak sabaha karşı ezan saatine yakın randevü için bebiş içinde pastörize olmayan hiç birşey yeme süt ürünleri ilk 4 ay çiğ olan herşey den uzak dur çiğ köfte çiğ yumurta salam sosis gazlı içecek VS.. Paketli konserve ürün kullanma cips de dahil yarım yağlı pastörize süt iç sade soda gün 200 ml geçmesin günde çiğ 5badem 2ceviz 3 fındık tüket tuzdan uzak dur az yağlı ve az salçalı yemekleri tercih et terliksi yere basma kabız olmamaya çalış 2kuru kaysı 1 incir 2 kuru erik bunları tüketmeye çalış üstüne ılık su iç ve gün içinde bol su iç 3 litreye yakın ben bunları yaptım birde ilk dört ay banyo yaparken beline ve kasıklarına sıcak su direk yakın temas etmesin rahim gevşer yoksa en az hafta 1 banyo yapmaya özen göster çünkü bebişin boyu uzamasına yardımcı olur Allahı da izniyle endişelenme çünkü kaygıyı bebiş hisseder 4 aydan sonra zekası için anne karnında kitap oku matematik soruları çözmeye çalış zihin gelişiminde önemli yüce rabbim isteyen herkese umudunu versin amin

Tüm sayfalar yüklendi.