Anne karnında hickirik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yazgülü(semra) tarafından oluşturulan Anne karnında hickirik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,599 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne karnında hickirik
Konbuyu başlatan Yazgülü(semra)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebegim çok fazla hickiriyo bu iyi birseymis ciğerlerinin gelistigini ve yutkunma becerisi geliştiği yaziyo yasayaniniz varmı bukadar çok olması bir zararı yok değil mi
Evet cnm korkma ben de ilk olduğunda sürekli olduğu için endişe etmiştim araştırdım tam tersi iyi yönde etki ediyormuş

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Evet cnm korkma ben de ilk olduğunda sürekli olduğu için endişe etmiştim araştırdım tam tersi iyi yönde etki ediyormuş
Ay inşallah canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben günde 3.4 defa hisediyorum evet iyi birşey olduğunu bende duydum😊
Valla okadar tatlı oluyo ki onu hissetmek düzenli ritmik bir şekilde aşırı olunca endiselendim

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebegim çok fazla hickiriyo bu iyi birseymis ciğerlerinin gelistigini ve yutkunma becerisi geliştiği yaziyo yasayaniniz varmı bukadar çok olması bir zararı yok değil mi
Ay o hıçkırıklar doğduktan sonra bile korkutmustu beni bı çaresizce doktora seslenişim vardı bişey oluyo diye çocuğa meğerse hıçkırık tutmuş 😁

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben hic hickirik duymuyorum😔 kilom var yani gobegimdr var ondan mi acaba 28 haftaligiz

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk böyle günde bir yada 2 idi şimdi 3 kere felan 34+4 haftalık zararlı değilmiş bebeğe ciğerleri gelişiyomuş dediğin gibi gittikçe de artıyomuş galiba bu sayı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar ben hic hickirik duymuyorum😔 kilom var yani gobegimdr var ondan mi acaba 28 haftaligiz
Duymuyosun zaten canım böyle kalp atar gibi pıt pıt atıyo 30 şu haftalarda başlıyo sanırım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar