Anne karnındaki bebeğe yüksek ses zarar verirmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dudum tarafından oluşturulan Anne karnındaki bebeğe yüksek ses zarar verirmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 580 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne karnındaki bebeğe yüksek ses zarar verirmi
Konbuyu başlatan Dudum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Dudum

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar internette karşıma çıktı yüksek ses anne karnındaki bebeğin işitme duyusuna zarar verebilir diye bunun dogruluk payı varmıdır masAllah bizim supurgedede bı ses cikio o yüzden evi supurmeye çekinir oldum 37haftalik olduk şükür 🤲

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar internette karşıma çıktı yüksek ses anne karnındaki bebeğin işitme duyusuna zarar verebilir diye bunun dogruluk payı varmıdır masAllah bizim supurgedede bı ses cikio o yüzden evi supurmeye çekinir oldum 37haftalik olduk şükür 🤲
Canim o yüksek ses gerçekten çok yüksekse ilk önce senin kulaklarını etkiler zaten süpürge sesinden etkileneceğini zannetmiyorum düğünlerdeki haporlor seslerinin yakınında olursan bu rahatsız eder insanı bence böyle sesler kastedilmistir

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Süpürge sesi ile zarar görmez canım korkma benim bildiğim zaten anne karnında gürültü bir ses ile büyüyorlar

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Az kalmış canım inşallah bir sıkıntısı olmaz bebeğine yüksek seslerin

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Sorun olmaz canım aksine zaten bebekler anne karnındaki ses elektrik süpürgesi ve fön makinesi sesine benzediği için dış dünyaya alışmaları için sakinleşmeyen bebeğe bu sesleri dinlememiz yönünde tavsiye veren uzmanlar var

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Benim de bildiğim karnımızın içinde çok ses var ve bebek o sesli ortam da gelişiyor. Süpürge rahatsız etmez 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar