Anne s├╝tu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Patimat taraf─▒ndan olu┼čturulan Anne s├╝tu ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 126 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 12 yorum ve 1 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Anne s├╝tu
Konbuyu ba┼člatan Patimat
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Naz25

Ulduz.kiz anesi­čĹÂÔŁĄ

K─▒z─▒na a┼č─▒k ÔŁĄ´ŞĆ
rank
Kat─▒l─▒m
23 A─čustos 2021
Kizlar­čĄŽ­čĆ╗ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆne yapsamdaa sutumu artiramiyorum cokk suda i├žiyorum amma sabahlari ├Âylenleri sutum oluyor amma aksamlari cokk azz oluyor neden bu bebegime mamada vermek istemiyorum cokk urasiyorum vermemek icin sonunda pes edicem qaliba
cok fikirleesirsene cok fikurlesmekde sutu azaltir

Rukiye27

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
24 A─čustos 2022
Kizlar­čĄŽ­čĆ╗ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆne yapsamdaa sutumu artiramiyorum cokk suda i├žiyorum amma sabahlari ├Âylenleri sutum oluyor amma aksamlari cokk azz oluyor neden bu bebegime mamada vermek istemiyorum cokk urasiyorum vermemek icin sonunda pes edicem qaliba
Anne s├╝t├╝ art─▒ran ├žaylar var ┼čekerli ┼čeyler ye can─▒m rezene i├ž bulgur iyi s├╝t yapar ye┼čillik ye can─▒m s├╝t yapar stres yapma sakince mutlu ya┼ča ÔÖą´ŞĆ­čśŹAllah'─▒n iziniyle olur rabbim yard─▒mc─▒n olsun ­čśś

├ľzLemce33

O─čuz Ka─čan ÔŁĄ´ŞĆ Yusuf G├Âktu─č
rank
Kat─▒l─▒m
23 Kas─▒m 2022
Can─▒m iyi geceler s├╝t artt─▒r─▒c─▒ ve bebek gaz─▒na iyi gelen uyku yapan rezene ve kimyon ├žay─▒ var b├╝y├╝k kutu da eczane de sat─▒l─▒yor tavsiye ederim orada da vard─▒r ├╝z├╝lme ├╝z├╝l├╝rsen azalie

Kayra'n─▒n Annesi Ay┼čenur­čĺ×

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
Can─▒m iyi geceler s├╝t artt─▒r─▒c─▒ ve bebek gaz─▒na iyi gelen uyku yapan rezene ve kimyon ├žay─▒ var b├╝y├╝k kutu da eczane de sat─▒l─▒yor tavsiye ederim orada da vard─▒r ├╝z├╝lme ├╝z├╝l├╝rsen azalie
Kat─▒l─▒yprum stres ├žok etkiliyor s├╝t├╝ can─▒m s├╝t├╝m yok deyip kendini daha ├žok ├╝zme s├╝t├╝m vaf de o psikoloji ile emzir bebe─čini

├ľzLemce33

O─čuz Ka─čan ÔŁĄ´ŞĆ Yusuf G├Âktu─č
rank
Kat─▒l─▒m
23 Kas─▒m 2022

Zeynep23

­čôľK├╝n fe Yek├╝n!!­čĄ▓
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
6 Ekim 2021
├ľncelikle s├╝t├╝m az c├╝mlesini akl─▒ndan sil beynini nas─▒l y├Ânetirken v├╝cudunda ona g├Âre ┼čekillenir can─▒m dene l├╝tfen faydas─▒n─▒ g├Âreceksin.

Gamze H├╝meyra

ÔŁĄ´ŞĆH├ťMEYRAMÔŁĄ´ŞĆ
Y├Ânetici
Mod
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022
Instagram'da e bebek sayfas─▒na gir kuzum orda emzirme dan─▒┼čmanlari var onlardan yard─▒m ister vatsaptan ilgileniyorlar seninle s├╝t art─▒r─▒c─▒ ├žay vesaire baya her┼čeyi dan─▒┼čabiliyorsun

Patimat

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
19 May─▒s 2022
Sizinde dediginiz gibi stresten gelmiyir sutum bence yeni anne ve ilk bebegim oldugu icin hepp endiseliyim bebek emerkeb bile acabaa diyorum sutum yetiyormu diye? Hepp acaba var aklimda . Neden bilmiyorum durduramiyorum dusunmeden edemiyorum
Kizlar her emzirme sonrasi pompa ile saga bilirmiyim acaba?

T├╝m sayfalar y├╝klendi.