Anne sütu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Anne sütu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 370 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne sütu
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şüküfe

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar🤦🏻‍♀️ne yapsamdaa sutumu artiramiyorum cokk suda içiyorum amma sabahlari öylenleri sutum oluyor amma aksamlari cokk azz oluyor neden bu bebegime mamada vermek istemiyorum cokk urasiyorum vermemek icin sonunda pes edicem qaliba

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar🤦🏻‍♀️ne yapsamdaa sutumu artiramiyorum cokk suda içiyorum amma sabahlari öylenleri sutum oluyor amma aksamlari cokk azz oluyor neden bu bebegime mamada vermek istemiyorum cokk urasiyorum vermemek icin sonunda pes edicem qaliba
Anne sütü artıran çaylar var şekerli şeyler ye canım rezene iç bulgur iyi süt yapar yeşillik ye canım süt yapar stres yapma sakince mutlu yaşa ♥️😍Allah'ın iziniyle olur rabbim yardımcın olsun 😘

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım iyi geceler süt arttırıcı ve bebek gazına iyi gelen uyku yapan rezene ve kimyon çayı var büyük kutu da eczane de satılıyor tavsiye ederim orada da vardır üzülme üzülürsen azalie

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım iyi geceler süt arttırıcı ve bebek gazına iyi gelen uyku yapan rezene ve kimyon çayı var büyük kutu da eczane de satılıyor tavsiye ederim orada da vardır üzülme üzülürsen azalie
Katılıyprum stres çok etkiliyor sütü canım sütüm yok deyip kendini daha çok üzme sütüm vaf de o psikoloji ile emzir bebeğini

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle sütüm az cümlesini aklından sil beynini nasıl yönetirken vücudunda ona göre şekillenir canım dene lütfen faydasını göreceksin.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Instagram'da e bebek sayfasına gir kuzum orda emzirme danışmanlari var onlardan yardım ister vatsaptan ilgileniyorlar seninle süt artırıcı çay vesaire baya herşeyi danışabiliyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar