Sorum var Anne sütünden yoğurt

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Badegül tarafından oluşturulan Anne sütünden yoğurt başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 460 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne sütünden yoğurt
Konbuyu başlatan Badegül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kendi sütünüzle yoğurt yaptınız mı
Acaba kızım yer mi sürekli yapıyorlar çevremdekiler faydaları nedir aranızda deneyen olfu mu nasıl yapıldığını çok anlayamadım
Bende duydum canım ama yapmadım emziriyorum sadece illaki faydası vardır anne sütü sonuçta.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kendi sütünüzle yoğurt yaptınız mı
Acaba kızım yer mi sürekli yapıyorlar çevremdekiler faydaları nedir aranızda deneyen olfu mu nasıl yapıldığını çok anlayamadım
Bilmiyorum ama ben oğlum ek gıda yaparken süt kullanılıyor ise kendi sütümü sağip onunla yapıyorum tadı da çok güzel oluyor 🤭🤭

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum ama ben oğlum ek gıda yaparken süt kullanılıyor ise kendi sütümü sağip onunla yapıyorum tadı da çok güzel oluyor 🤭🤭
Faydalı mı değil mi meyveli yapardım 😁 sen neler veriyorsun ek gıda olarak mama sandelyesi aldın mı ben bugün alıcam civilden İNŞALLAH istediğim olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende duydum canım ama yapmadım emziriyorum sadece illaki faydası vardır anne sütü sonuçta.
Bn de emziriyom ek gıda olarak versem dedim normal yoğurtta kızarıyor yüzü gözü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bn de emziriyom ek gıda olarak versem dedim normal yoğurtta kızarıyor yüzü gözü
Anne sütünden yoğurt mu ilk kez duyuyorum canım valla
İlk başta garipsemiştim duyunca 😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar