Sorum var Anne yani beşiği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bengisu tarafından oluşturulan Anne yani beşiği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 581 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne yani beşiği
Konbuyu başlatan Bengisu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canlar sizden fikir almak istedim anne yani beşiği alacağım ama karar veremedim Hamak beşik var ondan alsam kullanışlı mi onuda bilemedim bende sizlere sormak istedim
Ben kızımın odasına ahşap beşik aldım kendi yanıma Hamak beşik aldım çok memnun kaldım ama hareketlenmeye başlayınca kullanamıyorsun bunu da göz önünde bulundur canım

Bengisu

Kayıtlı Üye
rank
Ben kızımın odasına ahşap beşik aldım kendi yanıma Hamak beşik aldım çok memnun kaldım ama hareketlenmeye başlayınca kullanamıyorsun bunu da göz önünde bulundur canım
Bende Park beşik almayı düşünüyorum yanımada anne yani beşiği almayı düşünüyorum ama karar veremedim

Bengisu

Kayıtlı Üye
rank

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canlar sizden fikir almak istedim anne yani beşiği alacağım ama karar veremedim Hamak beşik var ondan alsam kullanışlı mi onuda bilemedim bende sizlere sormak istedim
Benim hamak var ama bir süre sonra kullanamıyorsun şuan sepet beşik kullanıyoruz biraz büyüsün büyüyen beşik alıcam inşallah en kullanışlısı o

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar