Annede böbrek büyümesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra Çınarrrr tarafından oluşturulan Annede böbrek büyümesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 506 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annede böbrek büyümesi
Konbuyu başlatan Esra Çınarrrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Gebelikte böbrek büyümesi olan var mı aramızda
Canım bende de vardı sağ kasıklarıma bı ağrı girmişti kramp gibi yatıyordum ayağa bile kalkamadım zorla hastaneye gittik doktor böbrek büyümesi var dedi bida kontrolde bakalım ilerllicekmi yoksa öyle kalacak mı dedi bida gittiğimde ilerleme yok demişti ama ağrıyı krampı 1 hafta çekmiştim bebeğime bişey oldu sanmıştım ağlaya ağlaya hastaneye de zor gitmiştim Rabbim şifa versin canım inşallah saglikla al kucagina

Esra Çınarrrr

Kayıtlı Üye
rank
Sende mi oldu canım gecmis olsun
Evet canım sağolasın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bende de vardı sağ kasıklarıma bı ağrı girmişti kramp gibi yatıyordum ayağa bile kalkamadım zorla hastaneye gittik doktor böbrek büyümesi var dedi bida kontrolde bakalım ilerllicekmi yoksa öyle kalacak mı dedi bida gittiğimde ilerleme yok demişti ama ağrıyı krampı 1 hafta çekmiştim bebeğime bişey oldu sanmıştım ağlaya ağlaya hastaneye de zor gitmiştim Rabbim şifa versin canım inşallah saglikla al kucagina
Bendede aynı şekilde oldu 26 haftalık bebeğim 2 kere aynı sancıyla gittim hep acilde taş dediler serum takip gonderdiler ama böbrekte büyüme varmış 11 mm dediler sizinki kaç mm acaba inşallah sağlıkla alırız kucağımıza bide idrar yolunda iltihap var dediler sizdede varmiydi

Evet canım sağolasın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bendede aynı şekilde oldu 26 haftalık bebeğim 2 kere aynı sancıyla gittim hep acilde taş dediler serum takip gonderdiler ama böbrekte büyüme varmış 11 mm dediler sizinki kaç mm acaba inşallah sağlıkla alırız kucağımıza bide idrar yolunda iltihap var dediler sizdede varmiydi
Canım valla kac mm olduğunu hiç hatırlamıyorum aradan baya geçti ama benimde o ağrılar 27.28 haftalar arasındaydı onu çok iyi hatırlıyorum inşallah senin de geçer çabucak canım Benim hep vardı idrar enfeksiyonu canım resmen dogurana kadar piş pis kokan antibiyotikler kullandım🤦hele bı iğne yazdı doktor sabah akşam 5 tane yani 2.5 günlük valla 2 sini çöpe attım vurdurmadim catimi hissetmiyordum bı yakıyordu vurduklari yer günlerce ağrısını çektim oturamadim üstüne gene sağlık ocağına sabah yaptiriyordum yavaş vuruyorlar akşamı mecbur hastanede yaptiriyordum sanırsın mala vuruyorlar ya çok sinir oluyordum en son dedim hocam nolur iğne vermeyin bida dedim sonra hep antibiyotik kullandım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar