Anneler yenidoğan 11 günlük yani kaç cc süt emmesi lazım bilen var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ağustos Anneleri kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Anneler yenidoğan 11 günlük yani kaç cc süt emmesi lazım bilen var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 596 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ağustos Anneleri
Konu Başlığı Anneler yenidoğan 11 günlük yani kaç cc süt emmesi lazım bilen var mı
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘
Bilgisizim ilk bebeğim sütüm az geliyor sağdıgımda kaç cc cıkması lazım yani bebek kaç cc emmesi lazım nolur bilgi verirmisiniz

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Bir Mucize

Kayıtlı Üye
rank
Bilgisizim ilk bebeğim sütüm az geliyor sağdıgımda kaç cc cıkması lazım yani bebek kaç cc emmesi lazım nolur bilgi verirmisiniz
2 saate bir beslenmesi lazım, her beslenmede 60-70cc gerekiyor . Ama tabii bu değişken olabiliyor, süt azalabiliyor bazen ,bunu da mama ile takviye etmek lazım,bebeğin ac kalmamalı canım 🤗

2 saate bir beslenmesi lazım, her beslenmede 60-70cc gerekiyor . Ama tabii bu değişken olabiliyor, süt azalabiliyor bazen ,bunu da mama ile takviye etmek lazım,bebeğin ac kalmamalı canım 🤗
Tamam canım cok tesekkur ederim 🤲🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben doyup kendi bırakana kadar emziryordum ve sagip 30 CC veriyordum cnm
Benimki gelmiyor bazen ağzı yorulunca bırakıyor doydu sanıyordum ama megersem yorulup bırakıyormuş sarılık olmaya başlamıştı bende 1.5 saatte bir emzirmeye çalışıyorum bazen sağıyorum bazen de mama ama kaç cc alması lazım onu merak ettim

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Sen sürekli emzir süt çoğalır, az gibi görünse de bebişe az bişey yetiyor zaten ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Her iki saate bir 30 ila 60 CC alması gerekiyor kuzum
Doktor mu söyledi böyle olmasını

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar