Anneler ❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Anneler ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,491 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneler ❤️
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Anneler merhaha 😍 vitamin olarak ne kullaniyosunuz ben elenatal kullaniyorum ve cok pahali 80 tl tabikide hic birsey bebeklerimizden kiymetli degil ama șu devirde gecim sikintisi cok zor maalesef yinede doguma kadar icicem insallah

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Anneler merhaha 😍 vitamin olarak ne kullaniyosunuz ben elenatal kullaniyorum ve cok pahali 80 tl tabikide hic birsey bebeklerimizden kiymetli degil ama șu devirde gecim sikintisi cok zor maalesef yinede doguma kadar icicem insallah
Sağlık ocağına gidip sorabilirsin veya yazıyorlar reçete ile

AysEmre

Kayıtlı Üye
rank
Benimde doktorum bana yuksek fiyatli verdi ilk ay aldim, sonraki ay saglik ocahinda izlemim vardi ordaki hemsire decavit verdi ucretsiz, onu soyledim doktoruma, onuda kullanabilirsin dedi, bende bittikce eczaneden decavit aldim , hem uygun hemde ayni islevi goruyor, isterseniz doktorunuza danisabilrisiniz

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Benimde doktorum bana yuksek fiyatli verdi ilk ay aldim, sonraki ay saglik ocahinda izlemim vardi ordaki hemsire decavit verdi ucretsiz, onu soyledim doktoruma, onuda kullanabilirsin dedi, bende bittikce eczaneden decavit aldim , hem uygun hemde ayni islevi goruyor, isterseniz doktorunuza danisabilrisiniz
Tesekkur ederim bilgi icin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar