Sorum var Annelerim bugün çok oldum biliyorum buda son sorum 😂😂😂🥰🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Annelerim bugün çok oldum biliyorum buda son sorum 😂😂😂🥰🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,730 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annelerim bugün çok oldum biliyorum buda son sorum 😂😂😂🥰🤣
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Benim göğüslerim çok yumuşak siktigim zaman sütüm sadece bir damla geliyor ve oğlum göğsünden hiç ayrilmak istemiyor her yarım saatte bir emmek istiyor doymuyor mu onuda anlıyamıyorum 😂normalde bebek emerken goguslerde sızlama olurmuş ama bende o sızlama hiç olmuyor acaba sütümmü azalıyor yoksa normal mi böyle olması vallaha tamamen tüm bildiklerimi unutmuşum

Ayfer bicak

Kayıtlı Üye
rank
Benim göğüslerim çok yumuşak siktigim zaman sütüm sadece bir damla geliyor ve oğlum göğsünden hiç ayrilmak istemiyor her yarım saatte bir emmek istiyor doymuyor mu onuda anlıyamıyorum 😂normalde bebek emerken goguslerde sızlama olurmuş ama bende o sızlama hiç olmuyor acaba sütümmü azalıyor yoksa normal mi böyle olması vallaha tamamen doysa

Benim göğüslerim çok yumuşak siktigim zaman sütüm sadece bir damla geliyor ve oğlum göğsünden hiç ayrilmak istemiyor her yarım saatte bir emmek istiyor doymuyor mu onuda anlıyamıyorum 😂normalde bebek emerken goguslerde sızlama olurmuş ama bende o sızlama hiç olmuyor acaba sütümmü azalıyor yoksa normal mi böyle olması vallaha tamamen tüm bildiklerimi unutmuşum
Doysa yarim saate bi emmek istemez doymuyo olabilir sen.bol sivi tuket sutun artsin

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım taze sıkılmış meyve suları şerbetler ve bende en etkili olan dere otu ye bol bol birde bol su iç sütün olur inşallah

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sadece tek göğsümden besleniyor buda beni çok yoruyor tuketmedigim yiyecek icicek kalmadı herşey tüketiyorum ama diğer göğsümde sütüm damla seklinde geliyor🥺
Pozisyondan dolayımı tüketmiyor yoksa emzirmediğin için ordaki süt oluşumu durduğundan dolayımı emmiyor kuzum ?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar