Annelerin acil yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Yağmurorcunn tarafından oluşturulan Annelerin acil yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 327 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Annelerin acil yardım
Konbuyu başlatan Yağmurorcunn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
İlk dişten şüphe ettim 4 aylık kızım huzursuz ağlamaları var salya eli ağzında belirtilerdi iki gündür elleri sürekli kulağındaydı kulağını tutarak ağlıyordu bugün kulağının arkası kızarmaya başladı çok endişe ediyorum tahmininiz var mı annelerim ?
Kulağımı ağriyo acaba canım bi doktora götür benim oğlanda öyleydi götürdüm kulakları iltihap kapmış acile götürdüm ben cnm sende götür istersen

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İlk dişten şüphe ettim 4 aylık kızım huzursuz ağlamaları var salya eli ağzında belirtilerdi iki gündür elleri sürekli kulağındaydı kulağını tutarak ağlıyordu bugün kulağının arkası kızarmaya başladı çok endişe ediyorum tahmininiz var mı annelerim ?
Enfeksiyonal bir durum olabilir canım yarın doktora götür yada çok huysuzsa acile gidin baksınlar

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım enfeksiyon yada kulağı ağrıyor olabilir doktora götür ilerlemesin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doktora götur canım bir sorun yoktur inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar