Annelerrr size sorum 😂 hem korku hem heyecan ikisini bir arada yaşıyorum 🥰😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Annelerrr size sorum 😂 hem korku hem heyecan ikisini bir arada yaşıyorum 🥰😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,332 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annelerrr size sorum 😂 hem korku hem heyecan ikisini bir arada yaşıyorum 🥰😇
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ben 5 sene önce sezeryan doğum yaptım ve 2 ay boyunca yerimden zorla oturup kalkıyordum bunda da böyle olur muyum diye korkuyorum bebeğimi bile zorla emziriyordum sezeryandan sonra hemen ayağa kalkmam için nasıl bir yol izlemem gerek
Canim Allah saglikla qucagina almayi nasub etsin🥰💃😚sezeryan olan aneler cevap yazmiş olur sana❤🥰benim ilk gebeligim normal dogum yapacam canm sezeryan hakda bilgim yok

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben 5 sene önce sezeryan doğum yaptım ve 2 ay boyunca yerimden zorla oturup kalkıyordum bunda da böyle olur muyum diye korkuyorum bebeğimi bile zorla emziriyordum sezeryandan sonra hemen ayağa kalkmam için nasıl bir yol izlemem gerek
Öncelikle aynı olur diye düşünme kuzum her gebelik bir değil strews yapma benim ilk gebelik ama içimden bunları yazmak geldi inşallah sağ salim bebeğini kucağına alırsın 🤲🏻 ve ağrısız tez vakitte iyilesirsin. Hayırlı ramazanlar

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Canim Allah saglikla qucagina almayi nasub etsin🥰💃😚sezeryan olan aneler cevap yazmiş olur sana❤🥰benim ilk gebeligim normal dogum yapacam canm sezeryan hakda bilgim yok
Amin kuzum çok teşekkür ederim 😘💛
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öncelikle aynı olur diye düşünme kuzum her gebelik bir değil strews yapma benim ilk gebelik ama içimden bunları yazmak geldi inşallah sağ salim bebeğini kucağına alırsın 🤲🏻 ve ağrısız tez vakitte iyilesirsin. Hayırlı ramazanlar
Allah razı olsun canım benim inşallah ilki gibi olmaz 😘🤎 sanada hayırlı ramazanlar canım 🙏

Allah razı olsun canım benim inşallah ilki gibi olmaz
Kuzum Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin korkun gayet normal ama bütün doğumlar gebelikler bir olmuyor bu sefer belkide daha kolay geçecek. Kötü düşünüp kötüyü çağırma 🙏🏻
Haklısın canım benim inşallah çok kolay atlatirim 😘💙
😘🤎 sanada hayırlı ramazanlar canım 🙏

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Dua ed Allah a en güzel i o bize sadece Allah yardım eder bana çok etti çok nazar olur diye anlatmıyorum ama benim sezeryan oldum çok rahattım çok tahmin edemessin çok kolay oldu bir kere ağrım olmadı düşün

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım sezeryan sonrası bol bol su iç ve yürüyüş yap evin içinde gez çabuk toparlarsin inşallah 🙏 korkma daha tecrübeli sin artık Allah yardım eder şüphesiz

Ameliyatı yapan doktorun eli bile fark ediyor bence.
yani ben öyle düşünüyorum.birde kişinin bünyesi ile alakalı. Beni sezeryandan 6saat sonra gece yarısı hemşire yürüttü ilk başta zordu ama yürüdükçe insan gerçekten açılıyor akşam sezeryan oldum sonraki gün sabah kendim kalkıp desteksiz yürüdüm kahvaltı WC işlerimi kendim yaptım. 2.si daha kolay geçer inşaallah ilki gibi olur diye düşünme

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Bende yeni sezeryan doğum yaptim pazartesi günü 40 cikiyor inş normal doğumdan sonra cok zor geçti benim hala toparlanamadim dikis yerlerim cok agriyor oturup kalkarken resmen içim gidiyor tabiki her dogum ve her insan bir olmuyor allahim bütün annelerimize dogumda yardım etsin tek avazda doğum nasip etsin

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende yeni sezeryan doğum yaptim pazartesi günü 40 cikiyor inş normal doğumdan sonra cok zor geçti benim hala toparlanamadim dikis yerlerim cok agriyor oturup kalkarken resmen içim gidiyor tabiki her dogum ve her insan bir olmuyor allahim bütün annelerimize dogumda yardım etsin tek avazda doğum nasip etsin
Amin canım teşekkür ederim bende sezeyan sonrası kalmama olursa diye korkuyorum ama inşallah korktuğum gibi olmaz 😘

yani ben öyle düşünüyorum.birde kişinin bünyesi ile alakalı. Beni sezeryandan 6saat sonra gece yarısı hemşire yürüttü ilk başta zordu ama yürüdükçe insan gerçekten açılıyor akşam sezeryan oldum sonraki gün sabah kendim kalkıp desteksiz yürüdüm kahvaltı WC işlerimi kendim yaptım. 2.si daha kolay geçer inşaallah ilki gibi olur diye düşünme
Teşekkür ederim canım benim inşallah bu sefer benim içinde çocuklarım içinde kolay olur 😘🤎

Teşekkür ederim canım benim inşallah bu sefer benim içinde çocuklarım içinde kolay olur 😘🤎
Canım sezeryan sonrası bol bol su iç ve yürüyüş yap evin içinde gez çabuk toparlarsin inşallah 🙏 korkma daha tecrübeli sin artık Allah yardım eder şüphesiz
Teşekkür ederim canım benim 😘🧡

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar