ANNELİK♥️♥️♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ... tarafından oluşturulan ANNELİK♥️♥️♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,795 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı ANNELİK♥️♥️♥️
Konbuyu başlatan ...
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

...

Moderator
Mod
rank
Selam güzel anneler çok etkilendiğim bir paylaşımı sizinle paylaşmak istiyorum.♥️♥️♥️
images.jpeg

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

...

Moderator
Mod
rank
Okurken gözlerim doldu🥺 tüylerim diken diken oldu...
Onlar için melek biziz , bizim içinse melek onlar... Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın, kimseye de evlat acısı yaşatmasın. Sağ salim kavuşalım meleklerimize🤲🏻🥰
Amin canım benim.Dediğin gibi.Biz onların, onlar bizim meleklerimiz 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tüylerim diken diken oldu okurken annelik gerçekten çok kutsal 🥰
Aynen canım.Rabbim isteyen herkese annelik duygusunu tattırsın.😘

...

Moderator
Mod
rank
Uygulamada herkes bebeğine yavaş yavaş kavuşuyor bide ben kavussaydim miniğime sizlerin attıkları , yazdıklarını gördükçe içim gidiyor 😍😍
Sende kavuşursun hayırlısıyla canım.Bende senin gibiydim.Uygulamada doğum yaptım postlarını okuyunca benide heyecan sarıyordu.Ve gün geldi o heyecanı kendim yaşadım.Şu an bebeğim 12 günlük.Sende sağlıkla al kucağına bebeğini inşaAllah kuzum😘😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sende kavuşursun hayırlısıyla canım.Bende senin gibiydim.Uygulamada doğum yaptım postlarını okuyunca benide heyecan sarıyordu.Ve gün geldi o heyecanı kendim yaşadım.Şu an bebeğim 12 günlük.Sende sağlıkla al kucağına bebeğini inşaAllah kuzum😘😘
Amin canım maşallah öp kokla benim yerime yeniden miniği doğduktan sonra zaman hızlı geçiyor sanırım her şey doğurana kadar 😍🤭

• Sevdim
Tepkiler: ...
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar