Annişler acilll😕😕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Temmuz Anneleri kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Annişler acilll😕😕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,535 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Temmuz Anneleri
Konu Başlığı Annişler acilll😕😕
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bugün tam 12 gün oldu doğum yapalı ve bugün memelerim kaşınmaya başladı kızarıklık var karnımdada kızarlıklık var neden böyle oldu anlamadım annişlerim bu durumu daha önce yaşamış olan varmı 😕😕moralim çok bozuk internetten araştırıyorum çok kötü şeyler çıkıyor ,kafayı yiyecem yaaaa 😕😕😕
Acaba sıcaktan olmuş olabilir mi? Hemen kötü düşünme canım benimde göğüslerim de benek benek kızarık var isilik olmuş gibi ama çok terliyorum ondan oluyor

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bugün tam 12 gün oldu doğum yapalı ve bugün memelerim kaşınmaya başladı kızarıklık var karnımdada kızarlıklık var neden böyle oldu anlamadım annişlerim bu durumu daha önce yaşamış olan varmı 😕😕moralim çok bozuk internetten araştırıyorum çok kötü şeyler çıkıyor ,kafayı yiyecem yaaaa 😕😕😕
İnternete bakma adamı öldürüyor çünkü o sıcaktan olabilir yada alerji olabilir

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Acaba sıcaktan olmuş olabilir mi? Hemen kötü düşünme canım benimde göğüslerim de benek benek kızarık var isilik olmuş gibi ama çok terliyorum ondan oluyor
İnşallah ondandır yaaa 😕😕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnternete bakma adamı öldürüyor çünkü o sıcaktan olabilir yada alerji olabilir
İnşallah sıcaktandır yaaa çünkü internete bakınca çok kötü şeyler çıktı çok korktum bilemem meme kanseri falan diyordu internette 😕😕

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Canım memelerin kasinmasi normal süt salgilarin artıyor ve büyüme oluyor karnında ise sıcaktan terliyoruz o yüzden kızarıyor merak etme yeni dogm yapanların genelinde bu sorun var bende de var hatta goguslerimde isilek gibi benekler var telaş yapma 😇

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Cani gecmis olsun,sıcaklardan olabilir,internetten bakma hic oraya karnim ağrıyor yazsan kanser diyor, ölümcül diyor 😅 bu İnternet bizi öldürüyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sütten dolayı olabilir canım ilk 20 30 gün banada oldu öyle göğüslerim resmen süt doluydu maşallah ılık su ile yıka canım nemli bez koy onlar iyi gelecek

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Sütten dolayı olabilir canım ilk 20 30 gün banada oldu öyle göğüslerim resmen süt doluydu maşallah ılık su ile yıka canım nemli bez koy onlar iyi gelecek
Senindemi kaşınıyordu ve kızarıklık vardı ayşecim

Cani gecmis olsun,sıcaklardan olabilir,internetten bakma hic oraya karnim ağrıyor yazsan kanser diyor, ölümcül diyor 😅 bu İnternet bizi öldürüyor
Haklısın valla 🤣😅

Canım memelerin kasinmasi normal süt salgilarin artıyor ve büyüme oluyor karnında ise sıcaktan terliyoruz o yüzden kızarıyor merak etme yeni dogm yapanların genelinde bu sorun var bende de var hatta goguslerimde isilek gibi benekler var telaş yapma 😇
Ayyy hadi inşallah öyledir yaaa 😃

İçimi ferahlattınız kızlar yaaaa çok sağolun gerçekten 🥰🥰 internet gerçektende insanı öldürüyor 😅

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Canım sınaqdan ola bilir internetde her şeyi abardarak yazıyolar kötü şey düşünme kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar