Annışler bakarmısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan Annışler bakarmısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,352 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annışler bakarmısınız
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Oya nızam

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum 4ay 5gunluk az mama ıcıyor yada mamanın hepsını bıtırmıyo 6300 kılosu bana zayıf gelıyor herkes hıc gelmısmemıs dıyo cok uzuluyorum 😕☹️ oyuzden diyorum yavas yavas ek gıdaya gecicem bugun muz verdım ezıptw yarım yogurt verıcem inşallah yavas yavas tattırmak amacıyla pekı Baska ne verebilirım yada verirsem ne kadar miktar vereyim mama verdikten ne kadar sure sonra vereyım bana yazın kızlar lutfen 🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Oğlum 4ay 5gunluk az mama ıcıyor yada mamanın hepsını bıtırmıyo 6300 kılosu bana zayıf gelıyor herkes hıc gelmısmemıs dıyo cok uzuluyorum 😕☹️ oyuzden diyorum yavas yavas ek gıdaya gecicem bugun muz verdım ezıptw yarım yogurt verıcem inşallah yavas yavas tattırmak amacıyla pekı Baska ne verebilirım yada verirsem ne kadar miktar vereyim mama verdikten ne kadar sure sonra vereyım bana yazın kızlar lutfen 🙏
Canım doyumluk deilde tadımlık verebilirsin arada bende oğluma tattıriyorum ek gıda için erken olduğunu düşünüyorum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım mama hiç kullanmadım ona dahil bir yorumum yok ama şu anda tattırmaya başlarsan ufak ufak iyi olur yani senin için iyi olur birden başlayınca zorlanmazsın

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aslında doktor önerisi ile başlasan iyi olurdu canım ya çok az ver mamaya devam et yine daha çok küçük çünkü aspire etme yani akciğerlerine kaçma riski var. Ayrıca ek bilgi olarak ek gıda tatlı besinlerle meyve vs. başlarsan alışır sebzeleri red eder aklında olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öncelikşe ayına göre kilosu gayet iyi benim oğlum da 6 kiloyfu 4 aylık şken doktor çokta iyi gelişiöi dedi milleyin ağzına bakma. 2. Olrak ek gıdaya başlıyor isen yoğurt şle başla muz verme kabız yapar bşrde ilk meyve ile başlr isen ileride çorba yada sebze almaz benden sana tavsiye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar