Annişler çok şükür alışveriş çıktık ama beşik puset harıç digerleri unuttum yardım lütfen 😁😁😁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Annişler çok şükür alışveriş çıktık ama beşik puset harıç digerleri unuttum yardım lütfen 😁😁😁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,025 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annişler çok şükür alışveriş çıktık ama beşik puset harıç digerleri unuttum yardım lütfen 😁😁😁
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Annişler alışveriş yapıyoruz artık şükür ama kafam karıştı puset ve beşik hariç digerleri unuttum yardım eden neler kazım kaç kat kıyafet kaç çıtçıt bady yardım lütfen ne alınacak yazın

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Annişler alışveriş yapıyoruz artık şükür ama kafam karıştı puset ve beşik hariç digerleri unuttum yardım eden neler kazım kaç kat kıyafet kaç çıtçıt bady yardım lütfen ne alınacak yazın
Kuşumm benimm🤩🤩hastane çıkışı, emzirme sütyeni, göğüs pedi, puset ici minder ve örtüsü, pisik kremi,kundak,ne kadar istiyosan bebek takımı, banyo sonrası bornozu,bebek sampuanı,uzun kollu kisa kollu zıbın, çorap,bebek bezi,senin icin hasta bezi, alt acma örtüsü vala şimdilik aklıma bunlar geldi kuzum ya🤔

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kuşumm benimm🤩🤩hastane çıkışı, emzirme sütyeni, göğüs pedi, puset ici minder ve örtüsü, pisik kremi,kundak,ne kadar istiyosan bebek takımı, banyo sonrası bornozu,bebek sampuanı,uzun kollu kisa kollu zıbın, çorap,bebek bezi,senin icin hasta bezi, alt acma örtüsü vala şimdilik aklıma bunlar geldi kuzum ya🤔
Kaç kat kıyafet

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
8 tane cok kuzum en kucuk den 3 4 tane al sonra kileri buyuk al hastane cıkısı 2 tane al bence 2 li takımı al tulum alma ama hemen buyudugu İcin gıyılmıyor senin bebek masallah tombik olacaga İcin de 0 3 az al 3 6 cok al bence hemen toplanıyorlar cunku olmaz 0 3

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
8 tane cok kuzum en kucuk den 3 4 tane al sonra kileri buyuk al hastane cıkısı 2 tane al bence 2 li takımı al tulum alma ama hemen buyudugu İcin gıyılmıyor senin bebek masallah tombik olacaga İcin de 0 3 az al 3 6 cok al bence hemen toplanıyorlar cunku olmaz 0 3
Aşkım 2takım hastane çıkışı 2li takım kaç tane alım

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım gıyılmıyor bile hemen toplanıyorlar sen 0 3 ayı 1 2 tane al 3 6 yı cok al seninki kısa denk geldi İcin uzun kollu yandan cıt cıtlı zıbınlardan al canım zıbını da daha kullanışlı oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar