Aralik anneleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Aralık Anneleri kategorisinde 4 Adam 1 Madam (sinem)❤ tarafından oluşturulan Aralik anneleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 535 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Aralık Anneleri
Konu Başlığı Aralik anneleri
Konbuyu başlatan 4 Adam 1 Madam (sinem)❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba lar kızlar 26.haftayı dolduruyorum ve sağ kalçaya vuran bel agrisiyla uyandım bu sabah aynı durumu yaşayıp sorunla karşılaşan oldu mu 3.gebeligim olmasına rağmen ilk kez yaşıyorum bunu

melolem

Kayıtlı Üye
rank
benim ilk gebeliğimde de böyleydi bel değilde kalça ağrımdan yatamıyorum batıyor sanki.hatta ilkinde böyleydi diye fizik tedaviye gittim tekrar yasamamk için.kortizon yapmıslardı.ama yine de agrıyor.ilki kadar şiddetli değil.ilkinde yürüyemez hale gelmiştim 30 haftalığım

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
benim ilk gebeliğimde de böyleydi bel değilde kalça ağrımdan yatamıyorum batıyor sanki.hatta ilkinde böyleydi diye fizik tedaviye gittim tekrar yasamamk için.kortizon yapmıslardı.ama yine de agrıyor.ilki kadar şiddetli değil.ilkinde yürüyemez hale gelmiştim 30 haftalığım
Bu sabah inanirmisin ben öyleyim eşim endiselendi bugüne kadar hiç bir sıkıntım olmadı çünkü kramp gibi bu anda oluyor

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba lar kızlar 26.haftayı dolduruyorum ve sağ kalçaya vuran bel agrisiyla uyandım bu sabah aynı durumu yaşayıp sorunla karşılaşan oldu mu 3.gebeligim olmasına rağmen ilk kez yaşıyorum bunu
Bizde 30 haftalık olduk. Bir kac gündür bel ağrısından duramıyorum. Gece nefes alamiyorum uyuyamiyurum. Son aylar daha zormuş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar