Aranizda yeniyim hanimlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Masal tarafından oluşturulan Aranizda yeniyim hanimlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 656 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aranizda yeniyim hanimlar
Konbuyu başlatan Masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 melek annesiyim

Masal

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhabalar aranizda yeniyim çorluda oturuyorum mayis 20 gibi dogum dedi doktorumuz ama devlet hastanesinde olucak dogumum ve tek odada kalmak istiyorum fiyatlarini bilen varmi bu devletin nasil oluyo

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Merhaba hoş geldiniz devlet hastanesinde en az 2 kişilik odalar mevcut. Özel hastanede normal doğum ücretleri 1000 liradan başlar bölgesine göre 3000 binliraya kadar

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Aramiza hosgeldiniz 🤗
Devlet hastanesinde tek oda parali mi 🤔
Eski okmeydanı hastanesinde bizde yakınımız için tek kişilik oda ne kadar ise oraya geçmek istiyoruz demiştik başka bir bölümde. Onlarda o odaların durumları çok kişilik odalarda kalmasına müsait olmayan enfeksiyon risk bakımından tek kalması gerekenlere veriyoruz demişti.
Fakat birazda bölümün doktoru ile alakalı.

Kizlar merhabalar aranizda yeniyim çorluda oturuyorum mayis 20 gibi dogum dedi doktorumuz ama devlet hastanesinde olucak dogumum ve tek odada kalmak istiyorum fiyatlarini bilen varmi bu devletin nasil oluyo
merhaba hoşgeldiniz devlet hastanesinde zaten pandemiden dolayı tahminimce tek kişilik oda vardır bide kaç haftalıksın muhtemelen aynıyız

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar