Arkadaslar 20 haftalik gebeyim bebeğime sirtinda aciklik oldugunu soylediler boyle bir durumu yasayan oldumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevginizle yuceldim tarafından oluşturulan Arkadaslar 20 haftalik gebeyim bebeğime sirtinda aciklik oldugunu soylediler boyle bir durumu yasayan oldumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,026 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaslar 20 haftalik gebeyim bebeğime sirtinda aciklik oldugunu soylediler boyle bir durumu yasayan oldumu
Konbuyu başlatan Sevginizle yuceldim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevginizle yuceldim

Sevginizle yuceldim

Kayıtlı Üye
rank

Sevginizle yuceldim

Kayıtlı Üye
rank
Sırtında derken omurgasindami acaba eyer omurgasindayda daha doğuma kadar kapanır açıklığı Dr ne dedi
Sadece bana sırtında açıklık kalmış dedi bunun içinde perinatoloji bölümüne yinlendirdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum folik asit kullanmadin mi gebeliğin basında
Sadece 1 aylık kullandım ben ilaç kullanamıyorum alerjim var diye

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Yok normal ultrasyonda dediler

Sadece bana sırtında açıklık kalmış dedi bunun içinde perinatoloji bölümüne yinlendirdi
Ablama cok eski yillarda bebegin basinda su toplama sirtinda aciklik var dendi bir hastalik da dendi adini hatirlamiyorum bebegi almak istediler ablam kabul etmedi ablam muayeneozel bir yere gidiyordu devlette seni sezeryanla alsın bebek kilolu diye devlet işte normal olsun diye sancı ver karnına bastır bebeği dr hatası ile kaybettik annem bebegi teslim aldığında sırtında hıc birşey yoktu dedi sırt kapalıymış yani aciklik varsa sizde perinatologa göndermiş olması lazım o bölümde detaylı mutlaka baktirin derim daha net olur

Ablama cok eski yillarda bebegin basinda su toplama sirtinda aciklik var dendi bir hastalik da dendi adini hatirlamiyorum bebegi almak istediler ablam kabul etmedi ablam muayeneozel bir yere gidiyordu devlette seni sezeryanla alsın bebek kilolu diye devlet işte normal olsun diye sancı ver karnına bastır bebeği dr hatası ile kaybettik annem bebegi teslim aldığında sırtında hıc birşey yoktu dedi sırt kapalıymış yani aciklik varsa sizde perinatologa göndermiş olması lazım o bölümde detaylı mutlaka baktirin derim daha net olur
Ablan icn üzüldm canım ya Allahım rahmet eylesin benim bebeğimde iriydi şükür iyi doktora denk geldim sezeryana aldı. Akşam doktor değişti benim gibi iri bebeği olan birine normal doğum yaptırdılar şükür brşey olmamş ama mafolmştu kız ya resmen işkence ediyorlar.

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Ablan icn üzüldm canım ya Allahım rahmet eylesin benim bebeğimde iriydi şükür iyi doktora denk geldim sezeryana aldı. Akşam doktor değişti benim gibi iri bebeği olan birine normal doğum yaptırdılar şükür brşey olmamş ama mafolmştu kız ya resmen işkence ediyorl

Ablan icn üzüldm canım ya Allahım rahmet eylesin benim bebeğimde iriydi şükür iyi doktora denk geldim sezeryana aldı. Akşam doktor değişti benim gibi iri bebeği olan birine normal doğum yaptırdılar şükür brşey olmamş ama mafolmştu kız ya resmen işkence ediyorlar.
Amin sağol yıllar oldu bakırköyde doğum yapmıştı bebegin kafa taşını catlatmislar şikayetçi bile olamadık içeri kimse alınmadan ablam narkozlu yani yarı ayıkken kağıt imzalatilmis ahh yıllar oldu

Tüm sayfalar yüklendi.