Arkadaslar doğum sonrasi kilolarinizdan kurtulmanin en saglikli yolu herbalife

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Fatoş şeyma tarafından oluşturulan Arkadaslar doğum sonrasi kilolarinizdan kurtulmanin en saglikli yolu herbalife başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,388 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Arkadaslar doğum sonrasi kilolarinizdan kurtulmanin en saglikli yolu herbalife
Konbuyu başlatan Fatoş şeyma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş şeyma

Fatoş şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Ablam bu çayla tam 25 kilo verdi 🤗 hemde sadece 4 ay içinde
Kendisi çok memnun olduğu için burdada paylaşmami rica etti kullanmak isteyen varsa instagramdan kendisine ulasabilirsiniz hamileler için emziren anneler için yani kisacasi her döneme uygun bitkisel çay 😉
Instagramini da aşağıda paylasiyorum 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🤗

Ekli dosyalar

• IMG-20210821-WA0013.jpg
    IMG-20210821-WA0013.jpg
    450.6 KB · Görüntüleme: 107
  • IMG-20210821-WA0025.jpg
    IMG-20210821-WA0025.jpg
    110.1 KB · Görüntüleme: 115
  • IMG-20210821-WA0028.jpg
    IMG-20210821-WA0028.jpg
    111.5 KB · Görüntüleme: 106

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kendisi çok memnun olduğu için burdada paylaşmami rica etti kullanmak isteyen varsa instagramdan kendisine ulasabilirsiniz hamileler için emziren anneler için yani kisacasi her döneme uygun bitkisel çay 😉

🤗
Benim yengem de bunu kullandı başlangıç da 123 kiloydu 85 e kadar düştü sonra bıraktı anında verdiği kiloları geri aldı

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

🤗
Annemde kullandı onu cnm çok faydalı 42 yaşında şimdi 40 beden

Büşra Birkon

Kayıtlı Üye
rank

🤗
Bebek için çok zararlı olduğunu okudum. Emzirme döneminde kullanılabilecek bişey değil kesinlikle benim için. Çok fazla ek madde var. Kilo verelim derken bebeğe zarar verebilecek olmak biraz korkutuyor tabi ki. En güzeli malt içecek ve buğday. Hem süt yapıyor hemde kilo verdiriyor 😊

Fatoş şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Aynen oyle benim komusum vardi kilolu bu cayi icti cok guzel zaifledi sonrda aylar sonra brakmis simdi gordum taniyamadim eskisinin 2kati kilo almis
Dikkat edilmezse verdiği kilolar geri gelir bu her zaman için geçerli bu çayı kullanipta hayal bile edemedikleri bedenlere ulaşan çok sayıda insan tanıyorum ve gerçekten zararlı bi şey olsaydi burda tanıtmazdım 😊

Bebek için çok zararlı olduğunu okudum. Emzirme döneminde kullanılabilecek bişey değil kesinlikle benim için. Çok fazla ek madde var. Kilo verelim derken bebeğe zarar verebilecek olmak biraz korkutuyor tabi ki. En güzeli malt içecek ve buğday. Hem süt yapıyor hemde kilo verdiriyor 😊
Keşke ürün hakkinda yorum yapmadan önce iyice araştırsaydınız kesinlikle kullanilmaz dediginiz ürünün annelere ozel seti var hem sut artırıyor hemde vücudunuzun ihtiyac duyduğu vitaminleri karşılıyor ayni zamanda da yağlarınız eriyor 🤗🤗🌺

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210826-181906.png
    Screenshot_20210826-181906.png
    385.5 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar