Arkadaşlar Esra Ezmeci yi bilen var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan Arkadaşlar Esra Ezmeci yi bilen var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,113 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar Esra Ezmeci yi bilen var mi
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mrç

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Piskoloktur kitapları var kitaplarını uygulayanlarin eşleri ile araları düzeliyormuş bide tuzlu su yapıyorlar

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
Piskoloktur kitapları var kitaplarını uygulayanlarin eşleri ile araları düzeliyormuş bide tuzlu su yapıyorlar
Ben de geçenlerde imstagramda denk geldim biraz bakindim yazılarına falan ama bilemiyorum. Şahsen öyle şeylere inanmıyorum ve saçma buluyorum 🤷‍♀️

Mermaid

Kayıtlı Üye
rank
Kuzenim uyguladı kitabını aldı eşi ile sıkıntıları vardı şimdi aramız çok iyi diyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu tür uygulamaları nasıl başarıyorlar ben bakıyorum hiç birşey anlamıyorum barış musluyuda öyle asla anlayamıyorum.

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Ben de geçenlerde imstagramda denk geldim biraz bakindim yazılarına falan ama bilemiyorum. Şahsen öyle şeylere inanmıyorum ve saçma buluyorum 🤷‍♀️
Denemekte zarar tok🤗

Denemekte zarar tok

Bu tür uygulamaları nasıl başarıyorlar ben bakıyorum hiç birşey anlamıyorum barış musluyuda öyle asla anlayamıyorum.
Çok memnun olan var

Denemekte zarar tok

Çok memnun olan var
Kuzenim uyguladı kitabını aldı eşi ile sıkıntıları vardı şimdi aramız çok iyi diyor
Doğruluk payı varmış demek

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
Denemekte zarar tok🤗

Denemekte zarar tok

Çok memnun olan var

Denemekte zarar tok

Çok memnun olan var

Doğruluk payı varmış demek
Yani bilemiyorum bu tür seyler korkutucu geliyor bana 😂 memnun kalan çok kişi de var gördüğüm kadarıyla.

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Yani bilemiyorum bu tür seyler korkutucu geliyor bana 😂 memnun kalan çok kişi de var gördüğüm kadarıyla.
Kız niye korkutucu olsun cinci hocalara gidenler var kitaptan niye korkuyorsun🤣🤣

Ben de takip ediyorum hala başlamadım ama yapıp faydasını gördüğünü söyleyen kuzenlerim oldu
Bende sipariş ettim kitapları

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
Kız niye korkutucu olsun cinci hocalara gidenler var kitaptan niye korkuyorsun🤣🤣

Bende sipariş ettim kitapları
Oldum olası muskalardan hocalardan korkarım. 😂 bu kadin uzman ama bilemiyorum. Bisey yapmamak en iyisi gibime geliyor. Akışına bırakın 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar