arkadaşlar rsme bakarmısnızn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan arkadaşlar rsme bakarmısnızn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 817 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı arkadaşlar rsme bakarmısnızn
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Efeayazz

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
20211107_110759.jpg

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Canım endişelenecek bişey yok bu sonuçlar sadece tahmin oluyor kaç binde bir ihtimal olduğunun sonucu 10 bindede olsa 20 bindede olsa 1 ihtimal her zaman vardır yani sonuçların binde bir bile olsa bir ihtimalle olabilir ama olmayabilir de orası allaha kalmış en iyi sonuç bebek doğduğu zaman belli olur kafana çok takıp stres yapma

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Devlet ise aramaz özelde aynı şekilde çünkü sonuçları sen götürüyorsun doktora anca kontrole gittiğin zaman öğrenirsin
Özele gidiyorum telefon numaramı aldılar bı sorun olursa 15 gün içinde ararız aramazsak sorun yoktur yüzde 78saglikli ama tedbir amaçlı testi yapıyoruz dedi kontrolümde bir ay sonra
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

yok arayan olmadı daha 1kasımda yapıldı sonuclar cabuk cıkmış
Allah'ın izniyle güzel haberini paylaşırsın bizimle 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

yok arayan olmadı daha 1kasımda yapıldı sonuclar cabuk cıkmış
Allah'ın izniyle güzel haberini paylaşırsın bizimle 🤲
Bende yaptırdım bu kan sonucu kan ve ultrasonun uyumunu gösteren bi grafik var o gerekli benim sıkıntılı çıkmıştı arayan olmadı hatta şehir dışına çıkmıştım bi ay sonra aldım takip ederseniz daha iyi olur hnmlar
Takip ederiz tabi söylediğin iyi oldu canm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar