Artık birisi iyi bir şey desin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan Artık birisi iyi bir şey desin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,479 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Artık birisi iyi bir şey desin
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Psikolojim bozuldu kodlar corona aşısı ol diyen de var olma diyende hamileyken corona olup atlatan var mı yoksa gösterdikleri gibi sonucu ölüm mü ne insanların bu baskısı kafa bırakmıyor aklı selim biriisi yok mu

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Psikolojim bozuldu kodlar corona aşısı ol diyen de var olma diyende hamileyken corona olup atlatan var mı yoksa gösterdikleri gibi sonucu ölüm mü ne insanların bu baskısı kafa bırakmıyor aklı selim biriisi yok mu
Doktorlar sana bırakıyor kendilerini tehlike atmiyprlar cnm

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bende seninle aynı durumdayim canim ne yapacagimi şaştım kaldım doktorların yarısı ol yarısı olma diyor. Ölüm haberlerini izlememeye çalışıyorum ya mesela turkiyede diyelim 150 hamile var 20 si ölüyor bunu da haberlerde veriyolar biçok hamile evde atlatıyor diye düşünüyorum ben ölenlerin kronik bi rahatsızlığı olabilir canım
Bende riske atmak istemiyorum bebeğimi allah korusun fiziksel yada beyinsel bi hasar falan olur diye. Bende olmadım bakalım daha heralde olmam çok dikkat ediyorum allahım korusun 😢

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktora gittim doktor 3 hastam coronadan vefat etti çoğu ağır geciriyo hasta olanlardan hastalarının bebekleri de etkilendi dedi birinin beyni gelişmemiş birinin kalbi delinmiş sanırım artık annede bebekte çok etkileniyor coronanin yan etkisi var mı bilmiyorum ama olmamanın ölüm gibi bı riski var dedi olmamı tavsiye etti ben olucam

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canim işte her doktor aynı şeyi söylese hemen olacam mesela azerbaycanda hamilelere ve emziren annelere aşı yasakmış ordaki doktorların da var bi bildiği mesela doktor yavuz dizdar var oda onermiyor hamilelerde ve emzirenlerde aşıyı bi yandan biçok doktor da aşı olun diyor inan kafalar karmakarışık 😖😖😖
Bugün doktora gittim doktor 3 hastam coronadan vefat etti çoğu ağır geciriyo hasta olanlardan hastalarının bebekleri de etkilendi dedi birinin beyni gelişmemiş birinin kalbi delinmiş sanırım artık annede bebekte çok etkileniyor coronanin yan etkisi var mı bilmiyorum ama olmamanın ölüm gibi bı riski var dedi olmamı tavsiye etti ben olucam

Linaninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben birini oldum iki ay sonra ikincisini olacağım gün kotulestim test verdim aşı olamadan Corona oldum 30 haftalık gebeyim üstelik delta olmuşum.Bu ikinci COVİD oluşum ilki normaldi pek bilmeden atlattım hamile de değildim.Ama bu sefer annemden emdigim süt burnumdan geldi.Her gece acildeydim her gece.İlk 3 gün felçli gibi oldum bütün vücudum kastati kesildi hareket ederken ölüyorum gbi hissediyordum.Ateş öksürük,tat koku kaybı ve daha neler neler.Demem o ki keşke ikinciyi olmayı geciktirmeseydim.Belki onu da yapsam daha hafif gecirirdim.Bu aralar gebelerin ölmesinin büyük sebebi mutant virüs olan deltadır.Kendini tehlikeye atma ve Instagramdan Mehmet Fatih Karslı diye perinatologu takip et dinle ve izle.Aşıya karşı olan bir çok doktor koronadan öldü.Salak salak siyasetçiler kalkıp yok kıllı yok kuyruklu çocuklar doğuyor deyip korkuttu gebeleri.İnanmayin lütfen benim canım çok yandı sizin yanmasın.Çok şükür bebeğim çok iyi bunu da belirtmek isterim.Uzun oldu ama kusura bakmayın.Hayirli sağlıklı doğumlar...❤️

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende olmadım doğumdan sonra olacağım kimi doktor ol diyor kimisi kesinlikle karşı fikir ayrılığı var geçen bir doktorun konuşmasını dinledim hamilelere korona olursa ilaç bile verilmiyor zarar verir diye ama aşı ol diyorlar kesinlikle tavsiye etmiyorum dedi son karar senin ama tedbir bizden

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar