Artık doğurmak istiyorum ne yapsam etki etmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Miraçınannesi tarafından oluşturulan Artık doğurmak istiyorum ne yapsam etki etmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,533 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Artık doğurmak istiyorum ne yapsam etki etmiyor
Konbuyu başlatan Miraçınannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur.nur.nur

Miraçınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Artık doğurmak istiyorum gerçekten ne yaptiysam Bi etki etmedi. Pazartesi nişanım geldi zaten tamda ozaman kontrolüm vardı ama hiç açılmam yok Bi kaç defa lekelenmem oldu. Oğlum baskı yapıyor sürekli ama açılma olmuyor. Bi haftam kaldı. Bu zamanda da açılma olmaz sezaryen alırlar diye korkuyorum. Normal olsun istiyorum. O kadar yürüyüş ve egzersiz yapıyorum Meryem Ana otu suyu içiyorum hurma yiyorum kaç defa eşimle ilişki oldu ama bana mısın demiyor artık korkuyorum

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Artık doğurmak istiyorum gerçekten ne yaptiysam Bi etki etmedi. Pazartesi nişanım geldi zaten tamda ozaman kontrolüm vardı ama hiç açılmam yok Bi kaç defa lekelenmem oldu. Oğlum baskı yapıyor sürekli ama açılma olmuyor. Bi haftam kaldı. Bu zamanda da açılma olmaz sezaryen alırlar diye korkuyorum. Normal olsun istiyorum. O kadar yürüyüş ve egzersiz yapıyorum Meryem Ana otu suyu içiyorum hurma yiyorum kaç defa eşimle ilişki oldu ama bana mısın demiyor artık korkuyorum
Cnm korkma dünyanın en güzel annelik duygusunu tadacan bebegin saglıklı olsunda sezeryan normal fark etmez kuzum benim Allahım bir avazda kurtarsın inşallah seni

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok yürüyüş yap benim hafif sancilarim vardı ben çok yürüyüş yaptım 8santim acilmam oldu direk doğuma aldilar

Miraçınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Alaturka tuvalette oturma şekli normal doğum yollarını açıyor o şekil oturarak bekle çok iyi geliyor diğer egzersizler booş

Yürüyüşle hiç alâkasıyok
Onu da yaptım canım doktor söyledi ama maalesef 40+2 oldum halen bişe yok suni sancı diyor doktor Bende artık yapamayacağım falan iye korkuyorum moralim bozulmaya başladı sezaryen istemiyorum korkuyorum

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok yürüyüş yap benim hafif sancilarim vardı ben çok yürüyüş yaptım 8santim acilmam oldu direk doğuma aldilar
Bende korkuyor um suan bacim 36+5günlük gebeyim sabah dan beri geçmeyen sancilarim var bel ve kasik bolgemde rahmimde baskı hissediyorum ayağa kalkınca sanki çıkacakmış gibi hareketlerinde sorun yok ama maşallah i var pasamin nişan su falan da yok sence korkmalimiyim eşim uzakta calisiyo 1.5 saat lik yok 3 çocuk evde kaynanamgil 1 saatlik yolda annemde yarim saatlik yolda tedirgin oldum yaa

Miraçınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende korkuyor um suan bacim 36+5günlük gebeyim sabah dan beri geçmeyen sancilarim var bel ve kasik bolgemde rahmimde baskı hissediyorum ayağa kalkınca sanki çıkacakmış gibi hareketlerinde sorun yok ama maşallah i var pasamin nişan su falan da yok sence korkmalimiyim eşim uzakta calisiyo 1.5 saat lik yok 3 çocuk evde kaynanamgil 1 saatlik yolda annemde yarim saatlik yolda tedirgin oldum yaa
Sancını dakika tuttun mu canım eğer düzenliyse doğum sancısıdır. Duşa falan gir bakalm Biraz dinlen ağrıları. Geçmez şiddetlenirse ona göre hastaneye git

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar