Sorum var Arveles hap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde M.kemal tarafından oluşturulan Arveles hap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 806 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arveles hap
Konbuyu başlatan M.kemal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar aranızda doğum sonrası Dr önerisi ile bu ağrı kesiciden kullananlar oldu mu?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sanırım olmamış 🤔
Arveles yüksek dozda bi ağrı kesici canım hiç bir kadın doğumcu önermez süte geçer bebeği etkiler diye sadece parol diyorlar

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hamilelik ve emzirme döneminde sadece parol öneriliyor canım. Arveles çok etkili bi ağrı kesici bebek için zararlı

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Arveles yüksek dozda bi ağrı kesici canım hiç bir kadın doğumcu önermez süte geçer bebeği etkiler diye sadece parol diyorlar
Benim Dr yazdı canım bende bilmiyordum hatta Dr arayıp teyit ettirdim kullan onu dedi hatta bitir dedi. Şaşırdım internette baktım bazı kadın doğumcular da kullandırmis yani. Anne yüreği rahat etmiyor

Evet kuzum ben kullanmıştım
Çok teşekkür ederim canım için rahatladı birşey olmadı değil mi canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Benim Dr yazdı canım bende bilmiyordum hatta Dr arayıp teyit ettirdim kullan onu dedi hatta bitir dedi. Şaşırdım internette baktım bazı kadın doğumcular da kullandırmis yani. Anne yüreği rahat etmiyor

Şaşırdım doğrusu doktorun demişse kullanıp kullanmamak sana kalmış ama ben olsaydım sezeryan ağrım çoktu kullanmadım

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelik ve emzirme döneminde sadece parol öneriliyor canım. Arveles çok etkili bi ağrı kesici bebek için zararlı
İnan canım bende seninle aynı fikirdeydim o yüzden bu kadar sorguladım. Yani birde benim Dr 50 55 yaşlarında ve çok dikkatli kuralcı bir kadın prosedüre harfiyen uyuyor yani. Salı doğum yaptım mesela diğer doğum yapanlar 6 saat sonra yürüdü benimki 10 saat yat dedi. Kum torbası koydular diğerleri 1 2 saat durdururken benimki 6 saat durdurdu. Tabi Ağrıdan öldüm o da ayrı konu 😒

Şaşırdım doğrusu doktorun demişse kullanıp kullanmamak sana kalmış ama ben olsaydım sezeryan ağrım çoktu kullanmadım
Valla kullanıyorum canım çok ağrım oldu ameliyatım biraz uzundu benim sıkıntılı geçti.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Zaten çok kullanmamistim kuzum normal doğum yaptım bikacgun ağrım oldu aç kullandim ne olur ne olmaz diye kutuyu bitirmemiştim yani

Rica ederim kuzum ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar