Aşı olup doguralar burda lar mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kubraaa tarafından oluşturulan Aşı olup doguralar burda lar mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 949 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşı olup doguralar burda lar mi
Konbuyu başlatan Kubraaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümrüş

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım ben yenice doktorumun yanından çıktım bana aşını ol dedi biontech daha koruyucu dedi onu olacağım Allah’ın izniyle

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Ben Almanyadayim bende bu konuyu arastiriyorum. Bende doktorlara soruyorum🤷🏻 benim icin suan çok karışık bir durum🥴🥴

Kubraaa

Kayıtlı Üye
rank
Ben Almanyadayim bende bu konuyu arastiriyorum. Bende doktorlara soruyorum🤷🏻 benim icin suan çok karışık bir durum🥴🥴
Bende baya doktora sordum 2 tane de profesörle görüştüm yaptırabilirsin su zamana kadar bı sıkıntıyla karşılaşmadık dedi öneriyorum dediler. Bende yaptircam bugün kötü biseysede şifa olarak döner inşallah bütün asi yaptıran herkese

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Bende baya doktora sordum 2 tane de profesörle görüştüm yaptırabilirsin su zamana kadar bı sıkıntıyla karşılaşmadık dedi öneriyorum dediler. Bende yaptircam bugün kötü biseysede şifa olarak döner inşallah bütün asi yaptıran herkese
Ya şöyleki dogan bebeklerde kısa vadede bir sikinti gorulmemis. Ama asi olan insanlarda öyle. Bana Turkiyeden bir doktorda dediki kisa vadede kimsede suan bir sikinti yok. Ama dogan bebkler olsun veya asi olan insanlar olsun uzun donemde ne olacak onu bilemeyiz. Ama coronaya yakalanan gebelerde kurtulus az oluyor artik. Karari sen vermisin dedi. Baska bir doktorda Turkiyeden annenin o anki durumu bagisikligi cok onemli mesela az,cok su icmesi bike cok onemli corona ya yakalaninca atlatma olasiliginda dedi🤷🏻 kimse ol ya da olma diyemiyorum.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ya şöyleki dogan bebeklerde kısa vadede bir sikinti gorulmemis. Ama asi olan insanlarda öyle. Bana Turkiyeden bir doktorda dediki kisa vadede kimsede suan bir sikinti yok. Ama dogan bebkler olsun veya asi olan insanlar olsun uzun donemde ne olacak onu bilemeyiz. Ama coronaya yakalanan gebelerde kurtulus az oluyor artik. Karari sen vermisin dedi. Baska bir doktorda Turkiyeden annenin o anki durumu bagisikligi cok onemli mesela az,cok su icmesi bike cok onemli corona ya yakalaninca atlatma olasiliginda dedi🤷🏻 kimse ol ya da olma diyemiyorum.
Ya vala bazıları da felaket tellalı gibi ya insani korkutuyorlar iyice gebelerde kurtuluş çok az diye abartmış tabi ki ölen gebeler var ama sanki 100 gebeden 99 u ölüyor gibi konuşmuş o doktor

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Ben dün aşımı oldum kızlar . Olmayı düşünmüyordum doğumdan sonra diyordum ama okula giden kızım var eşim sürekli insanların içinde , ayrıyeten hamileyken vücut baya halsiz oluyor yoğun bakım odaları veya sürüne sürüne o illeti yaşamak beni korkuttu açıkçası , ha aşı vurulmanda yakalanıyor elbette ama grip gbi veya biraz daha yorgun atlatıyor . İğne antikor geliştirdiği için dün oldum . Sdc kolum ağrıdı tetanoz aşısı gbi , bebeğimin hareketlerinde herhangi bi sıkıntı yok elhamdulillah 🥰 1, aşısız 2, hamilelik bünyesi koronaya yakalanmayı daha çabuk sağlıyormuş .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar