Aşilama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Mahinur tarafından oluşturulan Aşilama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 888 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Aşilama
Konbuyu başlatan Mahinur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41

Mahinur

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar guzel kizlar yeni katıldım aranıza rabbim isteyen herkeze hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah. Yaşayan bilgisi olan benle paylasa bilirmi 28 şubatta asilamam oldu adetime 4 gun var 3 4 gündür sol kasigim acayip fecii şekilde agriyo dis gebelikten korkuyorum başına gelen oldumu bilgilendirirseniz sevinirim 🙏

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar guzel kizlar yeni katıldım aranıza rabbim isteyen herkeze hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah. Yaşayan bilgisi olan benle paylasa bilirmi 28 şubatta asilamam oldu adetime 4 gun var 3 4 gündür sol kasigim acayip fecii şekilde agriyo dis gebelikten korkuyorum başına gelen oldumu bilgilendirirseniz sevinirim 🙏
Cnm test yaptır ya da kan testi ver supheleniyorsan.. dış gebelik niye ki normal gebede olabilirisn cnmm

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Kan tahlılı verin 11.12 günde çıkar tahlilde varsa eğer. Hayrlısı olsun. Kasık ağrıları olur normaldr adet belrtileri olacaktır tutsada tutmasada. Dış gebeliği hcg değerlerinden anlaşılır 48 saatte 2 kat artmaz ama boş yere şuan stres ve tedrgnlk yaşıyosnz bu etki eder tutunma işine sakin olun ve olumlu düşünün

Mahinur

Kayıtlı Üye
rank
Kan tahlılı verin 11.12 günde çıkar tahlilde varsa eğer. Hayrlısı olsun. Kasık ağrıları olur normaldr adet belrtileri olacaktır tutsada tutmasada. Dış gebeliği hcg değerlerinden anlaşılır 48 saatte 2 kat artmaz ama boş yere şuan stres ve tedrgnlk yaşıyosnz bu etki eder tutunma işine sakin olun ve olumlu düşünün
Çok teşekkür ederim 1 yıl önce dis gebelik geçirdim sag tupum alındı sol tup sağlam bakalım buda agri yapınca korkuyorum iste

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar