Aşının etkileri üreme sorunu olan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senem tarafından oluşturulan Aşının etkileri üreme sorunu olan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 717 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşının etkileri üreme sorunu olan var mı
Konbuyu başlatan Senem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Senem

Senem

Kayıtlı Üye
rank
Corona asısı olupta sonrasından hamile kalan var mı bir kulaktan dolma bılgıler var dogru luk payı var mı bilen var mı yasayan tanıyan yorumlarınıza bekliyorum sizleri

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Corona asısı olupta sonrasından hamile kalan var mı bir kulaktan dolma bılgıler var dogru luk payı var mı bilen var mı yasayan tanıyan yorumlarınıza bekliyorum sizleri
Henüz hiç duymadım çevreden ama canım inanki o içilen kolalar da cipslerde jelibonlar da vs de de çok kısırlık yapan maddeler var

Senem

Kayıtlı Üye
rank
Yok canm ya pek çok yan etkisi olabilir ama o kadar değil millet atıp tutuyor takılma hiç onlara

Henüz hiç duymadım çevreden ama canım inanki o içilen kolalar da cipslerde jelibonlar da vs de de çok kısırlık yapan maddeler var
Inslalah dogru luk payı yoktur Rabbım isteyen herkese verdin evlat sahibi olmayı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haklısın cnm ama oyle duyum olunca tedırgınlesıyor ınsan Rabbım herkese versın evlat sahibi olmayı

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Inslalah dogru luk payı yoktur Rabbım isteyen herkese verdin evlat sahibi olmayı

Haklısın cnm ama oyle duyum olunca tedırgınlesıyor ınsan Rabbım herkese versın evlat sahibi olmayı
Valla o açtığın konuyu bende çok düşündüm çocuk doğunca mecbur aşı olacağım artık ama ikinci çocuğuda istiyorum bi sorun olurmu olmazmı genetik bozukluğu olurmu çok düşündürüyor inanki o konular sorsalar bahane de kalmıyor hadi bi süre emzirme falan ama yinede mecbur olcaz gibi duruyor. allah bilir allah kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah 🤲

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Yanlış anlamayın anneler bu sadece bir görüş eğer bizim genetiklerle oynamak isteseler aşıya mı kalacaklar hayatımız onlarin elinde gibi birşey yediklerimizin içtiklerimizin çocuklarımızın oynadığı oyuncaklar kıyafetleri yikadigimiz deterjanlar dedim ya hayatımız onlarin elinde millet gerçekten konusup duruyor takılmayın en önemlisi kendimizi hazır hissettiğinizde asimizi olalım doktorlarımız olun dediklerinde ihmal etmemek lazım diye düşünüyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Amin canım inşallah. Sanmıyorum o denli bi etkisi yoktur korkma

Senem

Kayıtlı Üye
rank
Valla o açtığın konuyu bende çok düşündüm çocuk doğunca mecbur aşı olacağım artık ama ikinci çocuğuda istiyorum bi sorun olurmu olmazmı genetik bozukluğu olurmu çok düşündürüyor inanki o konular sorsalar bahane de kalmıyor hadi bi süre emzirme falan ama yinede mecbur olcaz gibi duruyor. allah bilir allah kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah 🤲
Amin cnm ınslalah hakkımızda en hayırlısı olur bende 2. Cocuk dusundugum İcin etkisi var mı acaba asıb olupta esi yasa kendi hamile kalan var mı diye dusunmuyor degılım tm soylentı var ama akılda kurcalamıyor degil acıkcası hayırlısı olsun hakkımızda cnm insallah gonlumuze göre olur

Ben aşılamadan 1 ay sonra gebe kaldım😃
Esin mı ası oldu siz mi maslalah allahın isteyen herkese versın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar