Aşırı halsizlik ve bas agrisi

• Konbuyu başlatan Tugcy
  • Toplam 1 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tugcy tarafından oluşturulan Aşırı halsizlik ve bas agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 347 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşırı halsizlik ve bas agrisi
Konbuyu başlatan Tugcy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
T

Tugcy

Guest
Merhaba sevgili anneler 30+3 hamileyim son 3 gündür aşırı halsizlik ve bas ağrısı yasiyorum. Hamileligimin basında bitek bu kadar kötü olmuştum. Vitaminlerimi de kullaniyorum ama baska bir sıkıntı da olabilir mi sizce? Dişim cok agriyor uzun süredir iltihap vs bu kadar agri ya da halsizlik yapar mi?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba sevgili anneler 30+3 hamileyim son 3 gündür aşırı halsizlik ve bas ağrısı yasiyorum. Hamileligimin basında bitek bu kadar kötü olmuştum. Vitaminlerimi de kullaniyorum ama baska bir sıkıntı da olabilir mi sizce? Dişim cok agriyor uzun süredir iltihap vs bu kadar agri ya da halsizlik yapar mi?
Diş yapmaz canım onu bebek büyüyor havalar sıcak ağırlaşıyorsun tansiyonun düşüyor yada çıkıyor olabilir çok kötü hissediyorsan bi dra görünmende fayda var geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar