Aşırı iş yaptım ve sırtım belim kasıklarım kopuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Panikbiranne tarafından oluşturulan Aşırı iş yaptım ve sırtım belim kasıklarım kopuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,859 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Aşırı iş yaptım ve sırtım belim kasıklarım kopuyor
Konbuyu başlatan Panikbiranne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Panikbiranne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlumun yarın doğum günü diye sabah uyandığımdan beri iş yaptım sabah 12 de başladım akşam 23'e kadar temizlik pasta sarma kek börek çörek derken hiç oturmadım ve belim sırtım kasıklarım kopuyor banyo yaptım uzandım ama kendimi kötü hissediyorum 5 haftalık kadarım daha keseyi görmedim bile pazartesi gidicem aşağıdakine zarar vermemişimdir inşallah :(((

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlumun yarın doğum günü diye sabah uyandığımdan beri iş yaptım sabah 12 de başladım akşam 23'e kadar temizlik pasta sarma kek börek çörek derken hiç oturmadım ve belim sırtım kasıklarım kopuyor banyo yaptım uzandım ama kendimi kötü hissediyorum 5 haftalık kadarım daha keseyi görmedim bile pazartesi gidicem aşağıdakine zarar vermemişimdir inşallah :(((
Cnm Allahn iznyle ins bsi olmazz .. yere uzan ayagni yksk yere uzt iyi gelir birde uyu sbha ins bsiyn kalmaZ ..ayakta fazla durma durmamaya özen göster ..

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım ilk haftalarda o denli ağrılar düşük riski belirtisi olabilir ağrın çoksa bi dra görün istersen ihmal etme çok küçükmüş daha bebeğin geçmiş olsun

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun kotu dusunme hemen cnm ben 5 haftalikta ogrenmistim ondan omce bende evde tadilat vardi habersiz cok is yaptim agir seyler kaldirdim rabbim korurusun bende bugun kardesim hali yikarkrn biraz yardim ettim simdi atesim var yatamiyorum 😔😔boyle bir zamanda nasil dusururum bilmiyorumda

Panikbiranne

Kayıtlı Üye
rank
Canım ilk haftalarda o denli ağrılar düşük riski belirtisi olabilir ağrın çoksa bi dra görün istersen ihmal etme çok küçükmüş daha bebeğin geçmiş olsun
Lekelenme yada kanama vs yok yinede düşük riski olabilir mi dünden beri var bel ve sırt ağrısı tutulma gibi ağrı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gecmis olsun kotu dusunme hemen cnm ben 5 haftalikta ogrenmistim ondan omce bende evde tadilat vardi habersiz cok is yaptim agir seyler kaldirdim rabbim korurusun bende bugun kardesim hali yikarkrn biraz yardim ettim simdi atesim var yatamiyorum 😔😔boyle bir zamanda nasil dusururum bilmiyorum
Çok geçmiş olsun sanada canım ağrıdan şuan bende uyuyamıyorum Inanki çok kötüyüm

Gecmis olsun kotu dusunme hemen cnm ben 5 haftalikta ogrenmistim ondan omce bende evde tadilat vardi habersiz cok is yaptim agir seyler kaldirdim rabbim korurusun bende bugun kardesim hali yikarkrn biraz yardim ettim simdi atesim var yatamiyorum 😔😔boyle bir zamanda nasil dusururum bilmiyorum
Çok geçmiş olsun sanada canım ağrıdan şuan bende uyuyamıyorum Inanki çok kötüyüm

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Lekelenme yada kanama vs yok yinede düşük riski olabilir mi dünden beri var bel ve sırt ağrısı tutulma gibi ağrı

Canım bişey olmayadabilir ama ihmal etme yinede. Benim bunda bilmiyordum başta ev taşıdık, bi dünya ağır iş yaptım, halı yıkadım sonraki 1 hafta bel ve kasık ağrısından ölüyordum kanamam da oldu 3 4 gün sürdü adet oldum sandım gebelikte düşünmediğim için sonradan öğrendim hamile olduğumu. Bana bişey olmadı diye sana da bişey olmaz deyip o mesuliyeti alamam bi can söz konusu sonuçta. Kanama eşlik etmese de düşük riski olarak görülüyor şiddetli bel ağrısı

Yinede inşallah bişey olmaz dikkat et yine dinlen artık kendini yorma ama devam ederse bi dra görün bence

Panikbiranne

Kayıtlı Üye
rank
Canım bişey olmayadabilir ama ihmal etme yinede. Benim bunda bilmiyordum başta ev taşıdık, bi dünya ağır iş yaptım, halı yıkadım sonraki 1 hafta bel ve kasık ağrısından ölüyordum kanamam da oldu 3 4 gün sürdü adet oldum sandım gebelikte düşünmediğim için sonradan öğrendim hamile olduğumu. Bana bişey olmadı diye sana da bişey olmaz deyip o mesuliyeti alamam bi can söz konusu sonuçta. Kanama eşlik etmese de düşük riski olarak görülüyor şiddetli bel ağrısı

Yinede inşallah bişey olmaz dikkat et yine dinlen artık kendini yorma ama devam ederse bi dra görün bence
Hala sağ taraftan doğru belim ağrıyor böbreğe doğru terleme ve mide bulantısı var anlamadım gitti kötü hissediyorum şuan kendimi :((

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hala sağ taraftan doğru belim ağrıyor böbreğe doğru terleme ve mide bulantısı var anlamadım gitti kötü hissediyorum şuan kendimi :((
Mide bulantısı, terleme neden olur bilmiyorum canım. Tansiyonun falan mı düştü acaba 🙄 onun belirtileri de öyle ya. Çok kötüysen bi acile git istersen için rahat eder en azından

Panikbiranne

Kayıtlı Üye
rank
Mide bulantısı, terleme neden olur bilmiyorum canım. Tansiyonun falan mı düştü acaba 🙄 onun belirtileri de öyle ya. Çok kötüysen bi acile git istersen için rahat eder en azından
Bugünde devam ediyor mide bulantım özellikle aşağı doğru eğilince bi tuaf oluyorym rahatsız edici ya kusma fobim var belkide o yüzden kötü hissediyorum nefesim kesiliyor gibi bulantı geliyor vallahi

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiç korkma Allahı izniyle ben ramazanda hamileymişim bilmiyordum bir ay oruç tuttum bayram temizligi yaptım büyük halılar sildim duvar sildim heryerin temizligini yaptım hemde oruçlu halde ramazan bitti hastaneye gittim doktor hem bebek hem kese gördü şimdi 14 haftalık içini ferah tut😊😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar