Sorum var Aşırı kusma

• Konbuyu başlatan Tamara💎
  • Toplam 14 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tamara💎 tarafından oluşturulan Aşırı kusma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 318 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşırı kusma
Konbuyu başlatan Tamara💎
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevgi1312
T

Tamara💎

Guest
Merhaba🌸 Kızlar birşey sorucam. Ben 9 hafta 4 günlük hamileyim çok fazla mide bulantısı ve kusma var bu normal mi? Yemeği bitirmeden hemen banyoya koşuyorum. Midemde bişey kalmıyo. Hep açım ama yemek yediğimde de direkt kusma oluyo. Çok rahatsızım bu durumdan((( nedenini ve ya çaresini bilen varsa yazsın lütfen❤️🙏🏻

Çözüm
Rica
Doktoruma söyledim ilaç yazıcam dedi iki gündür haber yok😂 doktoru değişicem mecbur hiç ilgilenmiyo. Leblebi yiyicem ama teşekkürler❤️🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 5 ay böyle sürse ölürüm valla🤦🏻‍♀️ çok kötü oluyorum ve sancı oluyo artık🤦🏻‍♀️ inshaAllah geçer teşekkür eder
Doktoruma söyledim ilaç yazıcam dedi iki gündür haber yok😂 doktoru değişicem mecbur hiç ilgilenmiyo. Leblebi yiyicem ama teşekkürler❤️🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 5 ay böyle sürse ölürüm valla🤦🏻‍♀️ çok kötü oluyorum ve sancı oluyo artık🤦🏻‍♀️ inshaAllah geçer teşekkür ederim❤️🙏🏻
Rica ederim canım ☺️ ama inşAllah benim gibi gecimessin hakkaten çok zor hər kəs aynı olmuyor belki de səndə az olacağ ama məndə 5ayi gecdi simdide 8aydayim aşırı mide yanması...

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba🌸 Kızlar birşey sorucam. Ben 9 hafta 4 günlük hamileyim çok fazla mide bulantısı ve kusma var bu normal mi? Yemeği bitirmeden hemen banyoya koşuyorum. Midemde bişey kalmıyo. Hep açım ama yemek yediğimde de direkt kusma oluyo. Çok rahatsızım bu durumdan((( nedenini ve ya çaresini bilen varsa yazsın lütfen❤️🙏🏻
Merhaba kuzum eğer bu dönemde kilo kaybetmiyor isen yeterince sıvı tüketiyor isen ve gün içinde beş kereden fazla kusacak hale gelir gibi mide bulantısı yaşamıyorsan endişelenmene gerek yok bazı gebelerde son aylarda da kusma bulantı oluyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum gebelikte bU yaşanabiliyor doktorunra bahset bu durumu sana miden icin ilac verecektir bir nebzede olsa seni rahatlaticakldir ve leblebi yiyebilirsin mideni oturrttur ayni sekilde tuzlu seyler

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kuzum eğer bu dönemde kilo kaybetmiyor isen yeterince sıvı tüketiyor isen ve gün içinde beş kereden fazla kusacak hale gelir gibi mide bulantısı yaşamıyorsan endişelenmene gerek yok bazı gebelerde son aylarda da kusma bulantı oluyor
Benim 5 buçuk ay sürdü gamzem 🥺

Canım bunlar normal bende öyle oldum acikiyodum yemək yiyodum bitirməmiş lavobaya kaciyodum çok kotuydu o zamanlar ben 5aya gecdikden sonra atlatdım o durumu

T

Tamara💎

Guest
Yok kilo kaypetmiyorum. Ama çok mide bulantısı oluyo( çok teşekkür ederim❤️🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar