Aşırı mide yanmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evlatlarim ❤️❤️ tarafından oluşturulan Aşırı mide yanmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 885 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşırı mide yanmasi
Konbuyu başlatan Evlatlarim ❤️❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatm

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
23 haftamdayim fakat hayla bu mide yanması geçmedi bir sorun da yok aslijda ama beni çok rahatsız ediyor artık bişey yiyemiyorum gazlı bişey de tuketmiyorum

Önereceğiniz biseyler varmı kızlar 😔
Ilık süt iyi geliyor canım ben denemistim. Kötü durumdaysan da doktorunla görüş sana uygun ilacı verecektir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
23 haftamdayim fakat hayla bu mide yanması geçmedi bir sorun da yok aslijda ama beni çok rahatsız ediyor artık bişey yiyemiyorum gazlı bişey de tuketmiyorum

Canım zaten böyle ileriki haftalarda genelde daha çok mide yanması oluyor Bebek yukarıya doğru baskı yapıyor ya artık

Busra90

Kayıtlı Üye
rank

Bende 22. Haftada yım azalsa da benim de hala yanma devam ediyo en iyi çözüm soda onun dışında aşırı salça baharat tüketme canım mideyi rahatlatacak yoğurt kefir gibi şeyler tüketmeye çalış

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Doktorunla görüş mide yanması için ilaç veriyor kuzum geçmiş olsun

Z. Aybüke

Kayıtlı Üye
rank

Canim ilk gebeliginde 9 ay mide yanması gecmedi ne denediysem boş du ama Yogurt yada sade soda .bu ikisi tek rahatlatiyordu . Suanda hala oyleyim yine sodaya devam 👍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar