Aşırı sıcak olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep’in annesii tarafından oluşturulan Aşırı sıcak olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,354 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşırı sıcak olması
Konbuyu başlatan Zeynep’in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Tuba küntaş

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba 31 haftalık hamileyim daha sabah saatleri olmasına rağmen oturduğum yerde terliyorum eşim aşırı sıcak değil diyor ama ben yanıyorum gece uykusu yok oldu desem doğrudur😊sizler bu durumda ne yapıyorsunuz
Ben napim Adana yaniyorrr sancılı sancılı dönüp duruyorum evin icinde nefes almak imkansız oldu37 arti 2 günlük oldum Allah yardımcınız olsun ne diyim

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba 31 haftalık hamileyim daha sabah saatleri olmasına rağmen oturduğum yerde terliyorum eşim aşırı sıcak değil diyor ama ben yanıyorum gece uykusu yok oldu desem doğrudur😊sizler bu durumda ne yapıyorsunuz
Aynisi bizde de var rabbim sabir versin ne klima fayda ediyor ne dus mugla 41 derece

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı durumdayim ayaklarımın alti yanıyor resmen sıcaktan ellerim ayaklarım bile şişiyor, sürekli duşa giriyorum. Klimasız duramaz oldum dokunacak diye korkuyorum 😬 bu yazı nasıl atlatırız bilmem Allah yardımcımız olsun 🙏
Şimdiki aklım olsa kış ayına denk getirtirdim diyorum 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Uykular haram oldu valla rabbim sen cehennem atesinden koru🤲🤲
Aminn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar