Asitli içecek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep’in annesii tarafından oluşturulan Asitli içecek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 977 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Asitli içecek
Konbuyu başlatan Zeynep’in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben doğum yapalı 18 gün oldu canım çok kola istiyor içsem bir sıkıntı olur mu acaba bazıları iç bazıları içme diyor size sormak istedim

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Annem onu yeme bunu yeme diyor artık tedirgin oldum o yüzden soruyorum 😂
Yaa şimdi bu dönem çok önemli ya ne yer içersen bebeğinden çıkacak öyle düşün gaz yapan şeyler yersin bebeğe geçer mesela yine sen uğraşırsın onun çektiği acı da cabası 4. Aya kadar gaz yapan hiç bişey tüketmedim ben sırf gaz yapmasında uğraşmıyım diye😂😂😂😂😂

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Yaa şimdi bu dönem çok önemli ya ne yer içersen bebeğinden çıkacak öyle düşün gaz yapan şeyler yersin bebeğe geçer mesela yine sen uğraşırsın onun çektiği acı da cabası 4. Aya kadar gaz yapan hiç bişey tüketmedim ben sırf gaz yapmasında uğraşmıyım diye😂😂😂😂😂
Bir kere içeyim başka yok😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yememen icmemen bencede çok iyi olur oqlumda hiç qaz sorunu uykuszluk cekmedm walla. Soqan bulqur kola aqzoz fasulye nohut ws ilk 6 ay yeme 😊
Yememen icmemen bencede çok iyi olur oqlumda hiç qaz sorunu uykuszluk cekmedm walla. Soqan bulqur kola aqzoz fasulye nohut ws ilk 6 ay yeme 😊
Nefsimi köreltmek için bir kere içeceğim başka yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar