Asitli içecekler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Susu tarafından oluşturulan Asitli içecekler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 554 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Asitli içecekler
Konbuyu başlatan Susu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Susu

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikte asitli içecekler bebeğe zarar mı veriyor kızlar bilmiyordum fanta içiyordum sürekli bende internette gördüm öyle bişey var mı

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikte asitli içecekler bebeğe zarar mı veriyor kızlar bilmiyordum fanta içiyordum sürekli bende internette gördüm öyle bişey var mı
Aşırıya kacmadigin sürece icebilirsin benim bu 4 üncü gebeligim hepsinde de çay kahve kola gazoz cips gibi şeyler tukettim aşırıya kaçmamak kaydı ile tabiki çok şükür bir sorun olmadi ama yinede içim rahat etsin diyorsan doktoruna danisabilirsin

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Haftada bi iki bardaktan bişey olmaz içinizi ferah tutun hele şu sıcaklarda insanın içi yanıyo mecburen arada kaçamak yapıyoruz 😋

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Çok kaçırmadan arada içiyorum bende canım ilk hamileliğimde içmiştim şükür birşey olmadı 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar