Avrupa yakası,doğum için Hastane önerisi

• Konbuyu başlatan Sabina Türkmen
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sabina Türkmen tarafından oluşturulan Avrupa yakası,doğum için Hastane önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 515 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Avrupa yakası,doğum için Hastane önerisi
Konbuyu başlatan Sabina Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alaz
S

Sabina Türkmen

Guest
Merhaba arkadaşlar. Ben Fatih de oturuyorum, doğum için iyi hastane doktor önerisi olan varmı? Yada doğum yapan

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar. Ben Fatih de oturuyorum, doğum için iyi hastane doktor önerisi olan varmı? Yada doğum yapan
Gaziosmanpaşa Başarı Hastanesi çok temiz çok ilgili tam bir özel hastane Nst odaları bile manzaralı tek kişilik rahatınız için herşeyi düşünen hastane inş 27 agustosta doğumumu orada gerçekleştiricem

Gaziosmanpaşa Başarı Hastanesi çok temiz çok ilgili tam bir özel hastane Nst odaları bile manzaralı tek kişilik rahatınız için herşeyi düşünen hastane inş 27 agustosta doğumumu orada gerçekleştiricem
Başarı hastahanesi evet güzel bir hastane birde Gaziosmanpaşa yeni yüzyıl hastahanesi ne bı bakın isterseniz. İsterseniz Doğum doktoru olarak ta tavsiye edebileceğim çok hoş anlayışlı Güler yüzlü bı doktor var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Başarı hastahanesi evet güzel bir hastane birde Gaziosmanpaşa yeni yüzyıl hastahanesi ne bı bakın isterseniz. İsterseniz Doğum doktoru olarak ta tavsiye edebileceğim çok hoş anlayışlı Güler yüzlü bı doktor var
Birde nisa hastanesi diye bir hastahane duydum. Bir tanıdığım oraya gidiyor bu ay doğumu gerçekleşecek Çalışanların tamamı bayanmış.

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birde nisa hastanesi diye bir hastahane duydum. Bir tanıdığım oraya gidiyor bu ay doğumu gerçekleşecek Çalışanların tamamı bayanmış.
Nisa hastanesini duymuştum bende ama şu an çok memnunum Başarıdan Başhekimi kadın doğumcu ona gidiyorum tam bi baba gibi yaklasiyo çok sevecen sormadan herşeyi anlatiyo zaten 15 gün kaldı doğumuma canım teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar