AVRUPA YAKASI SEZERYAN DOĞUM 🤱🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️ tarafından oluşturulan AVRUPA YAKASI SEZERYAN DOĞUM 🤱🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,243 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı AVRUPA YAKASI SEZERYAN DOĞUM 🤱🏻
Konbuyu başlatan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...
Kızlar hamileliğin en başından beri normal doğum istiyordum ama bir takım durumlardan dolayı sezeryana döndüm.
Sezeryan dan sonra ayağa kalkma süresiı kişiden kişiye göre değişse de ben ameliatı yapan doktorla ilgili olduğunu da düşünüyorum. İşinin ehli doktora denk gelen var mı

İstanbul Avrupa yakasında epidural sezeryan doğum yapan iyi hastane ve doktor tavsiyelerini almak istiyorum..(fiyat bilgisi de olursa fena olmaz)

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamileliğin en başından beri normal doğum istiyordum ama bir takım durumlardan dolayı sezeryana döndüm.
Sezeryan dan sonra ayağa kalkma süresiı kişiden kişiye göre değişse de ben ameliatı yapan doktorla ilgili olduğunu da düşünüyorum. İşinin ehli doktora denk gelen var mı

İstanbul Avrupa yakasında epidural sezeryan doğum yapan iyi hastane ve doktor tavsiyelerini almak istiyorum..(fiyat bilgisi de olursa fena olmaz)
Kuzum benim sen nasılsın çoktan seni göremiyorum valla cnm doktor becerisi çok önemli kuzum ben ilkte genel oldum çok rahattı doktorum çok iyisi şimdi spinal olacam 7 ocak cuma günü bu doktorum da çok iyi

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank

Vallahi ben Beylikdüzü Medicana international gidicem Dr Nalan karacaoğlu doğum sezaryen 16 bin canım korona testi dahil yanında refakatçi ile 16.700 bilgin olsun ben daha önce aynı hastanede sezaryen doğum yaptım 1gunde kalktım ameliyat günü içerisinde yürüyüş yaptım doktorum çok iyiydi ama tüp bebeğe geçmiş aynı hastanede fiyat bu canim https://instagram.com/drnalankaracaoglu?utm_medium=copy_link

• Beğen
Tepkiler: ...

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi ben Beylikdüzü Medicana international gidicem Dr Nalan karacaoğlu doğum sezaryen 16 bin canım korona testi dahil yanında refakatçi ile 16.700 bilgin olsun ben daha önce aynı hastanede sezaryen doğum yaptım 1gunde kalktım ameliyat günü içerisinde yürüyüş yaptım doktorum çok iyiydi ama tüp bebeğe geçmiş aynı hastanede fiyat bu canim https://instagram.com/drnalankaracaoglu?utm_medium=copy_link
Aboooo sen 16 binmi verdin bir doguma bacım

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bacım oturma grubu parası daha ucuz yokmu orda yap kalanını kendine yüzük yaparsın
Canımsın Beylikdüzü devlet hastanesi bedava ama hiç kendimi ve bebeğimi riske atamam canım ve korona var başka biriyle aynı odada kalamam rahatıma düşkün biriyim ne yalan söylüyum bebekler kismetiyle gelirmis 13yil sonra hamile kalmışım hastane bahçesinde davul zurna caldirmadigima yansın kaynanam 🤣

...

Moderator
Mod
rank

Canım bağcılar Medipolde var.Benim doktorum.işinde iyi olan doktor.Normalde normal doğumda 10 günde dikişim olduğu için ayağa kalkamazdım.Ama sezaryende 6 günde evde iş yapmaya bailamıştım.Doktorun tecrübesi çok önemli.Fiyatı 5250

Tüm sayfalar yüklendi.