Ayakta durunca karında baskı hissetmek?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Ayakta durunca karında baskı hissetmek? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 298 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayakta durunca karında baskı hissetmek?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar güzel annelerim. Bir sorum var böyle çok ayakta durunca ya da fazla hareket edince karnımda baskı hissediyorum sanki bebek afedersiniz çıkmaya çalışıyor gibi. Biraz da acıyor tabi karnımın alt tarafı taş gibi oluyor. 24+5 haftalıkız daha böyle bir durum yaşayan oldu mu? Allah korusun acaba erken doğum tehlikesi olabilir mi? Ayın 17sinde doktorda randevum var ona da sorcam ama o zamana kadar size de bir sormak istedim 😊

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar güzel annelerim. Bir sorum var böyle çok ayakta durunca ya da fazla hareket edince karnımda baskı hissediyorum sanki bebek afedersiniz çıkmaya çalışıyor gibi. Biraz da acıyor tabi karnımın alt tarafı taş gibi oluyor. 24+5 haftalıkız daha böyle bir durum yaşayan oldu mu? Allah korusun acaba erken doğum tehlikesi olabilir mi? Ayın 17sinde doktorda randevum var ona da sorcam ama o zamana kadar size de bir sormak istedim 😊
Canım aynısı bende de oluyor bende 29+3 günlük hamileyim bu haftalarda böyle hissetmemiz normal canım netten araştırmıştım içini ferah tut 🥰

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Bende de olurdu sertleşme baskı falan doktoruma sorduğumda normal demişti. İnşallah seninki de normaldir. Yine de kendi doktoruna sormakta fayda var tabi 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar