Ayakta sallama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Ayakta sallama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,126 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayakta sallama
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar oğlum aşırı derecede beşik de sallanmaya alışmış kesinlikle ayakda uyumuyor uyusa bile yarım saat sonra kalkıyor uykusunu alamadığı için huysuz oluyor tekrar uyutmaya çalışıyorum bu sefer kıyamet kopartıyor saat 14 .00 beri sallıyorum uyumadı en son pes ettim beşiğe koydum biraz salladım hemen uyudu nasil ayakta sallamaya alıştıracam sallamakatan kuyruğum ağrıyor birde bir elini sürekli ağzına götürüyor bakıyorum tek parmağı emmeye çalışıyor çektiğim zaman da ağlıyor el bir firkir verin canımlar ❤😊

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar oğlum aşırı derecede beşik de sallanmaya alışmış kesinlikle ayakda uyumuyor uyusa bile yarım saat sonra kalkıyor uykusunu alamadığı için huysuz oluyor tekrar uyutmaya çalışıyorum bu sefer kıyamet kopartıyor saat 14 .00 beri sallıyorum uyumadı en son pes ettim beşiğe koydum biraz salladım hemen uyudu nasil ayakta sallamaya alıştıracam sallamakatan kuyruğum ağrıyor birde bir elini sürekli ağzına götürüyor bakıyorum tek parmağı emmeye çalışıyor çektiğim zaman da ağlıyor el bir firkir verin canımlar ❤😊
Kuzum ayakta sallanmayimi sevmiyor yoksa ayakta sallanmaktan mi hoşlanıyor ayakta sallamak inan ölüm beter 8 bucuk aydir nereyde benim bacaklarim felc alismadiysa sakin alistirma

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Cnm benimkide öyle ama ben besige koyuyom uyuyor hemen beşikte yavaşça cikartip yere bırakıyor uyle yerde uyuyor kalktiginda da bende yanında uzaniyom elini gogusume koyuyor öyle uyuyor yada yuzumle oynuyor ama sadece akşamları yerde uyutabiliyom

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ayakta sallanmayimi sevmiyor yoksa ayakta sallanmaktan mi hoşlanıyor ayakta sallamak inan ölüm beter 8 bucuk aydir nereyde benim bacaklarim felc alismadiysa sakin alistirma
Uyutmak için ayakta sallıyorum sevmiyor canim diyer türlü bir yere gittigim zaman hiçç rahatlık vermiyor kendide rahat etmiyor canim hangi yöntemle uyutucam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim anlamadığım beşikte yatması kötü mü ayağa alıştırmadim beşiğinde daha rahat
Oğluma aldığım beşik küçük yaz geliyor büyüyor da sığmayacak içine oyuzden bir yere falan gitdigim zaman durmuyor

Cnm benimkide öyle ama ben besige koyuyom uyuyor hemen beşikte yavaşça cikartip yere bırakıyor uyle yerde uyuyor kalktiginda da bende yanında uzaniyom elini gogusume koyuyor öyle uyuyor yada yuzumle oynuyor ama sadece akşamları yerde uyutabiliyom
Bu sallamaya başta alıştırmamak lazım demek sonradan zor oluyor canim

Bacaklarına kalın battaniye ser ayak tarafına yastık koy, parmağını emiyorsa emzik tutturmaya çalış, yarım kundak yap
Emzik hiç tutmadı tutar mi acaba

Son düzenleme:

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Bende ayakta sallamamak için uğraşıyorum bence beşikte devam et çünkü büyüdüklerinde bacakların kopuyor sallamaktan oğlumda yaşadım bunda yaşamamak için sallamıyorum çok huysuz olursa anca öyle ayakta sallıyorum

Bende ayakta sallamamak için uğraşıyorum bence beşikte devam et çünkü büyüdüklerinde bacakların kopuyor sallamaktan oğlumda yaşadım bunda yaşamamak için sallamıyorum çok huysuz olursa anca öyle ayakta sallıyorum
Şuan pusetine koydum sallıyorum bi yandan yemek yapıyorum düşün yani😁

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Şuan pusetine koydum sallıyorum bi yandan yemek yapıyorum düşün yani😁
Canim beşiği küçük gelicek artik ne yapcam ya başka seçenek var mı acaba canim valla bu anaların işi çok zor

Tüm sayfalar yüklendi.