Sorum var Ayakta şişlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cemile N♡N♡C tarafından oluşturulan Ayakta şişlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,031 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayakta şişlik
Konbuyu başlatan Cemile N♡N♡C
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Selam kızlar 31 hafta 4 günlük coraplarımı çıkarınca fark ettim şok oldum ayaklarım dünkine nispeten daha çok şişmiş günü günden şişmeye davam ediyor sizce normalmi
Aleykümselam kuzum evet normal kuzum ödemden oluyor tuz tüketimine dikkat et

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 31 hafta 4 günlük coraplarımı çıkarınca fark ettim şok oldum ayaklarım dünkine nispeten daha çok şişmiş günü günden şişmeye davam ediyor sizce normalmi
Normal canım her gün her hafta daha da şiş oluyor. Hamileliğimin son günlerinde ayakkabılarım bana olmuyordu ama canım yeni ayakkabı almak istemiyordu birkaç gün için o yüzden terlik filan kullanıyordum 😂

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Canım hamilelikde normal sen bol bol su iç ayağını cok sallağ saxlama yeri canım ayaqlarını hərəkət elədir birdə isdiyirsən doxdurunla məsləhət elə bəlkə nəsə deyər

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Aleykümselam kuzum evet normal kuzum ödemden oluyor tuz tüketimine dikkat et
Teşekkür ederim canm tamam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım hamilelikde normal sen bol bol su iç ayağını cok sallağ saxlama yeri canım ayaqlarını hərəkət elədir birdə isdiyirsən doxdurunla məsləhət elə bəlkə nəsə deyər
Mənə əksinə deyirlər çox su içmə deyirəm nə edim yaydı istidi içirəm😂 düz deyirsiz inşallah həkimlə məsləhət edim

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank

Mənə əksinə deyirlər çox su içmə deyirəm nə edim yaydı istidi içirəm😂 düz deyirsiz inşallah həkimlə məsləhət edim
Canım nə deyim vallah hərə bir söz deyir🤷ən yaxşısı hə həkimlə məsləhət elə gör həkim nə deyir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Rica ederim kuzum

Ekiz anasi

Kayıtlı Üye
rank
Su cox icme sisirdir ayagi birdeki sidik analizi ver belke ulalin var.

Su cox icme sisirdir ayagi birdeki sidik analizi ver belke ulalin var.
Zulalin

Tüm sayfalar yüklendi.