Ayrintili ultrason bebeğin organlari...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem anne tarafından oluşturulan Ayrintili ultrason bebeğin organlari... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,483 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayrintili ultrason bebeğin organlari...
Konbuyu başlatan Özlem anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem anne

Özlem anne

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar herkes ayrıntılı ultrasona göründümü? BeBegin organlarını kontrol etmek için...şart mi acaba ben 18 haftalğim daha..

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar herkes ayrıntılı ultrasona göründümü? BeBegin organlarını kontrol etmek için...şart mi acaba ben 18 haftalğim daha..
Bu kişisel olarak kendi tercihiniz zorunlu degil ama faydalı ayrıntılı olarak organlara damarlara gelişimine bakılıyor tavsiye ederim 20-24haftalarda yaptırabilirsiniz

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bebegi besleyen damarlara bebgin burnuna dudagi na, kalbine giden atar toplar damarlara, tansiyonuna kemiklerine parmaklarina , kirdonuna vs vs herseye bakiliyor. Turkiyede sanirim cok pahalı. Durumun varsa tabi baktir istersen.

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Zorunlu yaptırmak hadi diyelim organların da sıkıntı var ne yapacaksın doğduktan sonra mutlaka yaptır en önemli şey ayrıntılı ultrason yani Allah korusun kalpte parlaklık beyinde sıvı bağırsakta genişlik el de ayakta sıkıntı felan bunlar o zaman belli oluyor içini ferah tutup gidip baktirman lazım en azından birşey olursa erken müdahale yapilir ilaçla geçecek birşeyi vardır riske atma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar