Ayrıntılı ultrason

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kubraaa tarafından oluşturulan Ayrıntılı ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 924 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayrıntılı ultrason
Konbuyu başlatan Kubraaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kubraaa
Y

yasemen

Guest
20-24 arasında yapılıyor :) ben daha bu gebeliğimde yaptırmadım 3 hafta sonra 21 haftamda gireceğim ama en uygun hafta 22 diyorlar hep

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Bende yaptırmak istiyorum plesanta rahim ağzında dediler ama devlette doktor biz istedigimizde yönlendiriyor mu yoksa kendisi mi gerek duyması lazim bilginiz var mı
Seni ultrasona yönlendiriyor onlar veriyo sana tarihi saati doktordan ayrı bir randevu alman lazım ama telefonla değil doktordan çıktıktan sonra

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben 19+6 oldum bugün sabah randevum var özel muayenehanede doktordan rica edicem çünkü şehir hastahanesi 3 hafta sonrasına tarih veriyor memleket geldim gelmişken özelde yaptırıp çıkcam napim

Kubraaa

Kayıtlı Üye
rank
Bende yaptırmak istiyorum plesanta rahim ağzında dediler ama devlette doktor biz istedigimizde yönlendiriyor mu yoksa kendisi mi gerek duyması lazim bilginiz var mı
Ben istedim ve doktor kendisi de soyledi ayrıntılı ultrasyon haftan yaklaşıyor perinatolojiden kayıt açıyorum dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla ben 19+6 oldum bugün sabah randevum var özel muayenehanede doktordan rica edicem çünkü şehir hastahanesi 3 hafta sonrasına tarih veriyor memleket geldim gelmişken özelde yaptırıp

Şuan 20+3 29 temmuzd gidicem canım
Hadi bakalım hayırlı haberler inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.