Ayrıntılı Ultrason

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Ayrıntılı Ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,635 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayrıntılı Ultrason
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra gümüş

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar istanbulda yaşıyorum ayrıntılı ultrason yapan hastaneleri buldum ama hangisine gitsem bilmiyorum istanbulda devlet hastanesinde yapan oldu mu rica etsem yazan olursa çok sevinirim 🌺

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar istanbulda yaşıyorum ayrıntılı ultrason yapan hastaneleri buldum ama hangisine gitsem bilmiyorum istanbulda devlet hastanesinde yapan oldu mu rica etsem yazan olursa çok sevinirim 🌺
Ben de istanbul da yaşıyorum. Devlet hastanelerinde ayrıntılı ultrasyon yok. Arastirma hastaneleri ve özel de yaptirabilirsin sadece. Özeller cok pahali 500 tl den asagi yok. Arastirma hastanesi için de en az iki hafta önceden randevu ayarlaman lazim. Malesef.

Ben de istanbul da yaşıyorum. Devlet hastanelerinde ayrıntılı ultrasyon yok. Arastirma hastaneleri ve özel de yaptirabilirsin sadece. Özeller cok pahali 500 tl den asagi yok. Arastirma hastanesi için de en az iki hafta önceden randevu ayarlaman lazim. Malesef.
Yok cnm ben yeni yaptırdım 150 TL ye yaptırdım ayrıntılı ultrasonu g.antepte yaşıyorum özelde yaptırdım

Omerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnm ben yeni yaptırdım 150 TL ye yaptırdım ayrıntılı ultrasonu g.antepte yaşıyorum özelde yaptırdım
Ben kartal egitim arastrmada yaptrdim size neresi yakin zeynel kamil daha iyi galiba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Umraniye egitim arastrma

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Ben kartal egitim arastrmada yaptrdim size neresi yakin zeynel kamil daha iyi galiba
İntenrtten bakınca çoğu devlet hastanesinde yapıldığı yazıyordu anlamadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Henüz 18.haftamdayım hangi araştırma hastaneleri yapıyor acaba

Son düzenleme:

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Araştırma kadın doğum ve şehir hastaneleri yapıyor diye biliyorum ama çok önceden randevu alman lazım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar