Ayrıntılı ultrasonda Kalpte parlaklik

• Konbuyu başlatan Merveggggg
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merveggggg tarafından oluşturulan Ayrıntılı ultrasonda Kalpte parlaklik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,315 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayrıntılı ultrasonda Kalpte parlaklik
Konbuyu başlatan Merveggggg
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Omerin annesi
M

Merveggggg

Guest
Ayrintilici böyle bisey dedilerkorkuyorum dua istemek ile beraber aynı şeyleri yaşayan var mi diye sormak ostiyorum

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Ayrintilici böyle bisey dedilerkorkuyorum dua istemek ile beraber aynı şeyleri yaşayan var mi diye sormak ostiyorum
Ben yaşadım aynı şeyiii🤦‍♀️ ekojenik odak olarak geçiyor, down riski taşıyan çocuklarda daha çok görülüyor dediler değil mi🤷‍♀️ benim 2li ve 4lü testim normaldi, başta çok üzüldüm, kalp hastanesinde fetal eko ya gittim, tek başına literatürden kaldırıldı dedi, kalpte kas kitlesi leke gibi düşün dedi. Testleriniz normalse tek başına anlamlı değil açıkcası

M

Merveggggg

Guest
Ben yaşadım aynı şeyiii🤦‍♀️ ekojenik odak olarak geçiyor, down riski taşıyan çocuklarda daha çok görülüyor dediler değil mi🤷‍♀️ benim 2li ve 4lü testim normaldi, başta çok üzüldüm, kalp hastanesinde fetal eko ya gittim, tek başına literatürden kaldırıldı dedi, kalpte kas kitlesi leke gibi düşün dedi. Testleriniz normalse tek başına anlamlı değil açıkcası
Evet aynen.. testlerim normaldi. Çok teşekkür ederim..umarım bi sıkıntı çıkmaz 25. Haftadayız..

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Birşey olmaz ALLAHIN İZNİYLE cnm RABBİM sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Evet aynen.. testlerim normaldi. Çok teşekkür ederim..umarım bi sıkıntı çıkmaz 25. Haftadayız..
Bana bi numara vermişlerdi kan alınıp Almanya yada amerikaya gönderiliyormuş, biraz pahalıydı 3bin kadar araştırınca 2bine kadar yapan yerler vardı,ekip gelirken kaza yapmıştı bende sonra yaptırmadım zaten ama şu ayıma kadarda içim içimi yemişti, bazen keşke yaptırsaydım dedim, bazen amannnn bişey yoktur kötüyü çekme dedim. Siz bi araştırın isterseniz en kötü numarayı paylaşırım.

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akşamlar banide riskli gebelik vardı ayrıntılı utrosyana girdim doktor bana dediki kalp kapak cigiyla ilgi orda küçük bir parlaklık vardedi ama korkulcak gibi değil dedi doğunca net belli olurdedi bebek doğduktan sonra doktora götürdük utrasyonla baktı bebek kucukya net birsey belli degildedi bebek ucaylik olunca gene getirin dedi götürdük 3 aylık olunca baktı utrasyonla kap kapakcigina birsey gozukmuyordedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Inşallah senin de birsey olmaz allahin izniyle benimde 2 li tarama testi temiz çıktı ama yaştan dolayı riskli gebeliğe gönderdi doktor

Son düzenleme:

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akşamlar banide riskli gebelik vardı ayrıntılı utrosyana girdim doktor bana dediki kalp kapak cigiyla ilgi orda küçük bir parlaklık vardedi ama korkulcak gibi değil dedi doğunca net belli olurdedi bebek doğduktan sonra doktora götürdük utrasyonla baktı bebek kucukya net birsey belli degildedi bebek ucaylik olunca gene getirin dedi götürdük 3 aylık olunca baktı utrasyonla kap kapakcigina birsey gozukmuyordedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Inşallah senin de birsey olmaz allahin izniyle benimde 2 li tarama testi temiz çıktı ama yaştan dolayı riskli gebeliğe gönderdi doktor
Aminnn inşallah bunları okudukça içim inanılmaz şekilde rahatlıyor, bi 10 güne kadar bekliyorum güzel kızımı, Allahıma emanet ediyorum artık 💓 içimi rahatlattınız teşekkür ederim 😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar