Azeri yemekleri vs Turk Yemekleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Azeri yemekleri vs Turk Yemekleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,149 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Azeri yemekleri vs Turk Yemekleri
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba nasilsiniz?
Ben Azeriyim bilen bilir 😁amma postlara falan bakiyorum farkli cewitde yemekleriniz var Rabim nasib etsin Turkiyeye gelmeyi banada cok isterim
Turk yemeklerinde en cok yemek istediyim kuru fasuliye ciy kofe ve adana kebabi bunlari isterim
Peki siz Azeri yemeklerini biliyormusunuz ne yemek isterdiz burdan?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben Azeriyim bilen bilir 😁amma postlara falan bakiyorum farkli cewitde yemekleriniz var Rabim nasib etsin Turkiyeye gelmeyi banada cok isterim
Turk yemeklerinde en cok yemek istediyim kuru fasuliye ciy kofe ve adana kebabi bunlari isterim
Sen gel kuzum ben sana kuru fasulye çiğ köfte yapayım 😍😍 sizin orda neler var nasıl türler var mesela

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kuşum inşallah gelirsin ve bizim güzel yemeklerimiz den tadarsın,
Ben öncelikle sizin tatlılarınizdan ciğerli baklavayı aşırı merak ediyorum nasıl bir tadı var acaba 🤔🤪, umaç çorbası, dovğa , hamur aşı çorbası galiba bizim ayran aşımıza benziyor 😂🤭 lüle kebabı, evelik dolması, Hingel bunlari tatmayi çok isterdim ve Azerbaycan da çok merak ediyorum bizede inşallah oraya gelmek nasip olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen gel kuzum ben sana kuru fasulye çiğ köfte yapayım 😍😍 sizin orda neler var nasıl türler var mesela
Eminim çok ta güzel yaparsın kuzum 😉🤗

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Ah canım sen böyle saydın benim canım çiğ köfte çekti ve burda tek bı tane var onuda hiç beğenmiyorum siparişte edilmiyor😞 böyle yemek saymakta baya kötüymüş da demin yaptığım yemekleri söylediğine pişman oldum resmen canı çeken olursa hakkını helal etsin 🌹

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım mesela konyanın etliekmeği saç arası bamya çorbası su böreği bide tabiki mevlana şekeri meşhur aklıma bunlar geldi daha bi çok şeyi vardır muhakkak

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım mesela konyanın etliekmeği saç arası bamya çorbası su böreği bide tabiki mevlana şekeri meşhur aklıma bunlar geldi daha bi çok şeyi vardır muhakkak
Ayy canım etli ekmek çekti 😋😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yanina bir de köpüklü köpüklü ayran offf

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Gel yiyelim kuzum🤭bende hingeli severim sizin yemeklerden

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar