Sorum var Bacak arası pişik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Bacak arası pişik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 582 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bacak arası pişik
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar masal 10 aylık oldu ama şu bacak arasında ki problemi bı türlü anlamadım gitti en sonda doktora götürücem ama götürmeden sizede sormak istiyorum sizde yaşıyomusnuz böyle birşey kızımın sadece bacak kenarları kızarık bı geçiyor bı devam ediyo gibi pudra kullanıyorum bı ara geciyo gibi sonra bazen yine aynısı oluyo ve artık yara gibi duruyo kızarıklık var bide hani böyle kabuk atmış soyulmuş kuru yara olur ya o misal onun gibi oluyo resmen terliyo diyemi oluyo acaba anlamıyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar masal 10 aylık oldu ama şu bacak arasında ki problemi bı türlü anlamadım gitti en sonda doktora götürücem ama götürmeden sizede sormak istiyorum sizde yaşıyomusnuz böyle birşey kızımın sadece bacak kenarları kızarık bı geçiyor bı devam ediyo gibi pudra kullanıyorum bı ara geciyo gibi sonra bazen yine aynısı oluyo ve artık yara gibi duruyo kızarıklık var bide hani böyle kabuk atmış soyulmuş kuru yara olur ya o misal onun gibi oluyo resmen terliyo diyemi oluyo acaba anlamıyorum
Pişik oluyor kuzum benim oğlum da öyleydi bacaklarının arası
kızarıklık oluyordu acıya ve kaşıntıya neden olyrduhatta rahatsız edip uyku ve beslenme düzenlerinin bozulmasına dahi yol açıyordu sonradan anladım ki bezi alerji yapıyormus bezini değiştirdim ve birde hametan krem kullandım birebir çok iyi geliyor çok şükür geçti zamanla

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim kızımda aynı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim benim kızımda aynı
Bizimde koltuk altları öyle oluyor geçmiyor nedense

Ganzem vazelin sürüyorum ben

Son düzenleme:

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim kızımda aynı

Vazelin daha da kötü yapıyo kuzum haberine olsun nemli kalmaması lazım daha tahriş oluyo pudra iyi geliyo ama bı geçiyor bı zaman sonra yine oluyo

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hepsini denedim pudara sudokrem vazelin sürdüm azaldı sanki canim
Evet kuzum görüm
Canim benim kızımda aynı

Evet kuzum görümcem de vazelin iyi gelir demişti ama ben hametan kullandım çok iyi geldi elifim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar