Sorum var Bakabilirmisiniz hanımlar lutfen

• Konbuyu başlatan Aytən
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aytən tarafından oluşturulan Bakabilirmisiniz hanımlar lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 458 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakabilirmisiniz hanımlar lutfen
Konbuyu başlatan Aytən
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba.Men hamileyim son adete görə 7hafta olmam getekiyor ama ulturasonda gittim 4hafta 5gunluk gösteriyor və kəsə var ama bebek yox dedi 10gun sonra gel bakalım.Boyle bisey yaşayan oldumu boş gebelikmi yani anlamadım çok korkuyorum
Merhaba canım daha çok küçük olduğu için keseyi görmemesi çok normal birdahmi gittiğinde görünecektir insalalh

Merhaba.Men hamileyim son adete görə 7hafta olmam getekiyor ama ulturasonda gittim 4hafta 5gunluk gösteriyor və kəsə var ama bebek yox dedi 10gun sonra gel bakalım.Boyle bisey yaşayan oldumu boş gebelikmi yani anlamadım çok korkuyorum
Hayırlı olsun 👶🏻Geç döllenme deniyor bu durumda zaten gebelik haftası olarak ilk adet tarihinden itibaren hesaplanıyor ya yumurtlama tarihinde ilk adetinden yaklaşık 15 gün sonraya denk geliyor o nedenle bir sorun yoktur merak etme maxx 2 hafta sonra kalp ❤️ atışlarını duyarsın 💕

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
1-2 hafta geç döllenme olmuştur canım 10 gün sonra keseyi görürsünüz inşallah 🙏

A

Aytən

Guest
Hayırlı olsun 👶🏻Geç döllenme deniyor bu durumda zaten gebelik haftası olarak ilk adet tarihinden itibaren hesaplanıyor ya yumurtlama tarihinde ilk adetinden yaklaşık 15 gün sonraya denk geliyor o nedenle bir sorun yoktur merak etme maxx 2 hafta sonra kalp ❤️ atışlarını duyarsın 💕
Inşallah duyarım.kalbini.Ben 2 hamilelikde düşük yaptim buda oyleo Olur diye korsuyorum.Tesekkur ederim cnm

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Canım bir şey soracağım eltim şu an hamile son adet tarihini hatırlamıyor doktor ultrason yoluyla bilse bile sıkıntı yaşatacak bir şey mi bu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar